ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > InstagramZa Medya Instagram Hizmetleri İle Sosyal Hayattan Uzak Kalmayın

Fotoğraf ve video görsellerinin paylaşımı üzerine tasarlanan ve halen milyonlarca aktif kullanıcısı olan instagram uygulaması bilindiği üzere sosyal medya platformu içerisinde facebook ve twitter ile birlikte liderliği göğüslüyor.

Yani sosyal medya denilince akla gelen ilk 3 uygulamadan bir tanesi de instagram uygulamasıdır. Haliyle bu kadar ön planda olan bir uygulamanın da aktif kullanılması gerekir. Çünkü instagram sayesinde yepyeni dünyalara açılabilmek mümkündür. Bunun için geniş bir takipçi kitlesine ve içeriğe sahip olmakta önemlidir. Instagram tipi uygulamalarda genelde aktif olarak kullanıma başlamakta geç kalanlar uzun süre kendilerini ispatlamakla uğraşıyor. Her ne kadar içerikler kaliteli olsa da faal bir takipçi kitlesine hitap edilip etkileşim alınmadığı sürece çok fazla anlam ifade etmiyor.

Ayrıca uygulamada genellikle kaliteli bir içeriğin ardından hesabı takip etmek için inceleyenlerin ilk olarak baktığı yerin takipçi sayısı olduğu unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra beğeni ve izlenme gibi verilerde incelenir.

Bunun nedeni çok sayıda insanın takip ettiği, beğendiği ve videolarını izlediği birisinin mutlaka takip edilmeye değeceği anlamına gelen düşüncedir. Aslına bakarsanız bir yerde de mantıklı bir düşüncedir. Çünkü bir topluluk tarafından takdir edilmeyen bir kişinin sosyal medyada çokta etkisi yoktur. Sosyal medya küresel bir olay olduğu için küresel denklemlere göre düşünmekte gerekir. Bu küresel denklemde ne kadar çok insan o kadar çok aktif olma durumudur.

Peki instagram uygulamasında çok fazla gerçek takipçiye sahip olma gibi bir imkan var mı?

İşte tamda burada Za Medya ile sizleri tanıştırmak istiyorum.

Za Medya İle Instagram Hizmetleri

Za Medya instagram konusunda harika bir hizmet sunuyor. Bu hizmet sayesinde artık instagramda aktif bir kullanıcı olarak kullanabilmek devam edebilmek mümkündür. Bunun için ilk olarak yapılması gereken Za Medya sitesine üye olmaktır. Siteye üye olduktan sonra kısa bir işlem sonucu gerekli bakiye hesaba yüklenir. Bu bakiye sizin sitedeki toplam paranızı gösteren bir veridir. Bakiyeye göre sitenin özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Bakiye yüklemek içinse havale yolu tercih edilebileceği gibi aynı zamanda kredi kartı ile güvenli bir ödeme yapabilmekte mümkündür. Bunun yanı sıra mobil ödeme ile de güvenli bir şekilde bakiye yüklemesi yapabilme imkanı bulunmaktadır. Sitenin sunmuş olduğu tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyenlerin bakiye yüklemesi yaptıktan sonra da bir hizmet ve paket seçmeleri gereklidir.

Instagram uygulaması kapsamında çok sayıda ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetlerden hangisini isterseniz ona girebilirsiniz. Bu hizmetler arasında: Otomatik hikaye izlenme hizmetleri hikaye/story hizmetleri etkileşim keşfet hizmetleri IGTV beğeni hizmetleri IGTV izlenme ve görüntülenme hizmetleri reels izlenme hizmetleri izlenme ve görüntülenme hizmetleri reels türk beğeni hizmetleri yabancı beğeni hizmetleri otomatik türk beğeni hizmetleri türk kadın takipçi hizmetleri türk beğeni hizmetleri türk gerçek takipçi hizmetleri yabancı gerçek takipçi hizmetleri gibi çok farklı hizmetler sunulmaktadır.

Bu hizmetlerin her birisinde ayrıcalıklı ve avantajlı paketlerle kullanıcılar kısa süre içerisinde uzman bir instagram kullanıcı olacaktır.

Instagram Yabancı Takipçi Hizmetleri

Za Medya instagram kullanıcılarının verimli bir şekilde uygulamanın tadını çıkarabilmeleri için sunmuş olduğu hizmetler arasında ilki yabancı takipçi hizmetleridir. Bu hizmet sayesinde birçok farklı paketle hesabınıza kolayca birçok farklı ülkeden yabancı takipçi çekebilirsiniz. Üstelik bu takipçilerin hepsi gerçek kişilerdir. Bu paket kapsamında 500 yabancı takipçi 30 TL bedel ile verilmektedir. 100 bin takipçi içinse 6 bin TL ücret talep edilmektedir. Bu aradaki makas ise 500’den sonraki her pakete 500 takipçi daha ekleyip 30 TL artırma üzerine devam eder. Bu şekilde 50 bine kadar devam eden paketlerin ardından bir sonraki paket 100 bin takipçidir. Unutulmamalıdır ki yabancı takipçiler genellikle hesabın beğenme işlemini iptal edebilirler. Eğer yabancılara yönelik bir paylaşımda bulunuluyorsa bu hizmetin alınması daha uygun olacaktır.

Ayrıca hangi paketin alınması kararlaştırıldıysa öncelikli olarak o paketin bedeli ve bakiye kontrol edilmelidir.

Bu hizmet kapsamında kullanıcılar 24 saat içerisinde yönlendirilmeye başlar. Tüm kullanıcıların gönderilmesi ise yaklaşık olarak 72 saat sürer.

Türk Gerçek Takipçi Hizmetleri

Instagram hizmetleri kapsamında Za Medya tarafından verilen bir diğer hizmetse türk gerçek takipçi yönlendirmeleridir. Bu hizmet sayesinde türk gerçek takipçilerini kısa sürede hesaba çekebilme imkanı bulunuyor. Sitenin instagram hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen türlerinden birisi olan Za Medya bu hizmeti ise birçok farklı paketle kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Paketin sunuş biçimi hakkında ise şöyle bilgilendirmeler bulunuyor: 24 saat içerisinde aktarımın başlayacağı, 48 saat içerisinde taahhüt edilen tüm takipçilerin yönlendirileceği, takip eden hesapların gerçek olduğu.

Buradaki en önemli nokta takipçilerin gerçek takipçi olduğunun unutulmamasıdır. Zira bu takipçilerin hepsi daha sonra takibi bırakabilirler. Bu takipçiler hesabınızda tutmak için yapmanız gereken durmadan kaliteli içerik üretmektir.

500 takipçi için site tarafından 50 TL ücret alınıyor. Bu 10 bin takipçi veren bir pakete kadar çıkıyor. 10 bin takipçinin verildiği bir pakette ise 1000 TL ücret tahsil ediliyor.
Aradaki paketler ise 500’er takipçi artarak ve 50’şer TL yükselerek devam ediyor.
İşte Za Medya tarafından sunulan türk gerçek takipçi hizmeti de bunları kapsıyor.

Instagram Türk Kadın Takipçi Hizmeti

Za Medya tarafından instagram kullanıcılarına sunulan ayrıcalıklı bir diğer hizmet ise türk kadın takipçi hizmetidir. Bu hizmet ağırlıklı olarak kadınlara yönelik içerikler üreten hesaplar tarafından tercih edilmektedir.

Eğer sizin de kadın içeriklerine dair bir hesabınız varsa bu paket tam size göre tasarlanmış bir paket. Bu paket sayesinde kısa sürede çok sayıda takipçiye ulaşabilme imkanı bulunuyor.

Hizmet kapsamında 3 farklı paket sunuluyor. Bu paketlerden bir yada birçoğu tercih edilerek kısa sürede hesabı daha da aktifleştirebilmek mümkün oluyor.

500 türk kadın takipçi, 750 türk kadın takipçi ve 1000 türk kadın takipçi sağlanacak 3 farklı paket tipi bulunuyor. Bu paketlere sahip olabilmek içinse 500 takipçi için 120 TL, 750 takipçi için 180 TL ve 1000 türk kadın takipçi içinse 240 TL ödeme yapmak gerekiyor.

Paketler için gerekli bakiye tahsil edildikten kısa bir süre sonra en geç 24 saat içerisinde takipçiler gönderilmeye başlanıyor. Bu paketlerden ve avantajlardan faydalanmak isteyenler hiç vakit kaybetmeden siteye üye olup bakiye yüklemesi yaparak instagram uygulamasında bol takipçili bir hesabın tadını çıkarabilirler.

Instagram Türk Beğeni Hizmetleri

Za Medya sayesinde hesaplarımıza bolca takipçi çektik. Ama instagram hesaplarımızın etkileşimi hala düşük. Peki bu durumda ne yapacağız? Sitede birçok hizmetin sunulduğu gibi türk beğeni hizmeti de veriliyor. Bu hizmet sayesinde paylaşımlara çok sayıda eğeni alıp hesabı daha da aktif hale getirebilme imkanı bulunuyor.

50 türk beğeni ve 5 bin türk beğeni paketleri bulunuyor. Bu rakamların arasındaki paketler ise 50’şer adet ve 3’er TL artışla devam ediyor.

Eğer Instagram uygulamasında sunulan türk beğeni hizmetinden faydalanmak isterseniz siteye kısa bir ziyarette bulunmanız yeterlidir.

Instagram Yabancı Beğeni Hizmetleri

Instagram uygulaması kapsamında sunulan bir diğer hizmetse yabancı beğeni hizmetleridir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar sitenin hizmet bölümü, instagram hizmetleri, yabancı beğeni hizmetleri kısımlarına sırasıyla girip buralardan uygun gördükleri paketi seçerek kısa sürede hesaplarına yansıtabilirler.

Bu hizmet kapsamında en az 2 TL’lik 100 beğenili bir paket imkanı sunuluyor. En fazla ise 10 bin beğeni için 200 TL tahsil edilen bir paket bulunuyor. 100 takipçi verilen en ucuz paketten sonra 1000 takipçiye kadar her pakette 100 takipçi ve 2 TL artış bulunuyor. 1000 takipçiden sonra ise her bir sonraki pakette 1000’er adet artıyor ve 20 TL gibi bir rakam yansıtılıyor.

Otomatik Türk Beğeni Hizmetleri

Otomatik türk beğeni hizmetleri de Za Medya tarafından sunulan bir başka ayrıcalıklı hizmet türüdür. Bu hizmet türü kapsamında şu bilgilere yer verilmektedir:

İşte bu bilgiler ışığında paketi tercih edecek olan kullanıcılar en düşük olarak 15 fotoğraf hakkı ve 50 türk beğeni paketini 45 TL karşılığında alabilir. Bunun yanı sıra ise en yüksek olarak 30 fotoğraf hakkı ve 1500 türk beğeni hakkı da 1830 TL karşılığında sunulmaktadır.

Tüm bu ayrıcalıklı paketlerden faydalanmak isteyenlerin siteye kısa bir ziyaret gerçekleştirmeleri yeterlidir.

Instagram Reels Türk Beğeni Hizmetleri

Instagram kapsamında sunulan bir diğer hizmetse reels türk beğeni hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında instagram paylaşımlarının etkileşimlerinin yükselmesi olanağı oldukça fazladır. Çünkü site sağlamış olduğu gerçek hesaplar üzerinden beğeni hizmeti ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilme olanağı sunar. Bu konuda sunulan 50 reels türk beğeni 3 TL ile 2000 beğeni ise 81 TL karşılığında sunulur. Arada ise her paketten sonra 50 beğeni ve 3 TL fark ile paketler yükselmektedir.

Bu paket kapsamındaki bilgilendirme notunda ise şunlar yazar:

Paket alımı yapılmadan mutlaka bu bilgiler okunmalıdır. Ayrıca bakiye kontrolünün yapılması da oldukça önemlidir.

Instagram Reels İzlenme Hizmetleri

Za Medya kullanıcılarının faydalanabileceği bir diğer hizmetse Instagram reels izlenme hizmetleridir. Bu hizmet sayesinde paylaşılan videolar çok kısa süre içerisinde trendlere girebilir. Bunun için sitenin mutlaka ilgili paketleri incelenmelidir. Harika fırsatlarla çok sayıda kullanıcı instagram paketlerinden memnun kalacaktır.

Avantajlı bir instagram reels izlenme paketine sahip olabilmek için sitedeki paketler incelenip bütçeye uygun olan seçilebilir. Daha sonra ise videonun izlenme oranlarının artışını gözlemleyebilirsiniz.

Sitede sunulan hizmet kapsamında 1000 izlenme için 4 TL ücret tahsil edilir. Bu paketler 1 milyona kadar çıkmaktadır. 1 milyon izlenme için istenilen bedel ise 2999 TL’dir. Arada çok sayıda alternatif paketler vardır. Bu paketlerden de gerekli tercihler yapılabilir. Sitede paketler hakkında açıklamanın bilgileri ise şu şekilde verilmiştir:

Bu şartlar göz önüne alınarak kısa süre içerisinde instagram reels izlenme paketinin ayrıcalıklarından faydalanmak için üyelik ve gerekli ücretin bakiyede mevcut olması yeterlidir. Sitenin en büyük ayrıcalığı ise hiçbir şekilde kullanıcıların bilgilerini istememesidir. Sadece hesabın linkini atın veya gerekli paylaşımın linkini ardından instagram uygulamasının tadını çıkarın.

Instagram Farklı Hizmetler

Instagram uygulaması için ayrıca birçok farklı hizmet daha Za Medya sitesi tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında izlenme ve görüntülenme hizmetlerinden tutunda Otomatik hikaye izlenme hizmetleri, hikaye/story hizmetleri, etkileşim keşfet hizmetleri, IGTV beğeni hizmetleri, IGTV izlenme ve görüntülenme hizmetlerine kadar birçok ayrıcalık söz konusudur.

Sitenin mantığı zaten bu kısma kadar anlaşılmaktadır. Herkesin bütçesine göre en uygun hizmet ve pakete ulaşması üzerine kuruludur. Burada ihtiyacın ne olduğunun tespit edilmesi, gerekli bütçenin temin edilmesi, bakiye olarak hesaba yüklenmesi ve uygun hizmetle paketin seçilmesi yeterlidir.

Instagram halen milyonlarca kullanıcısıyla en aktif sosyal medya uygulamalarından birisi olmaya devam etmektedir. Siz de Za Medya ile tanışarak kısa süre içerisinde hesaplarınızı çok sık ziyaret edilen hesaplar haline getirebilirsiniz.

Za Medya Üyelik İşlemleri

Za Medya sitesinden de kısaca bahsetmek gerekirse bu platformdan instagram başta olmak üzere diğer sosyal medya uygulamaları için hizmet alabilmek isteyenlerin üye olması gerekiyor. Bunu yapmak içinse Za Medya adını arama motorlarında arattırıp daha sonra ise karşımıza çıkan aynı adlı siteye giriş yapıyoruz. Ardından ana sayfada ilk olarak karşımıza ücretsiz üye ol diye bir seçeneğinin olduğu internet ilanı çıkıyor.

Bu internet ilanındaki ücretsiz üye ol yazan butona tıklandığında kullanıcının karşısına sırasıyla e-posta adresi isteği, 0 rakamı ile başlayan cep telefonu numarası isteği, ad ve soyad, şehir ile şifre seçenekleri çıkıyor. Kullanıcı bu yerlere gerekli bilgileri yazdıktan sonra ise üyeliği tamamla deyip Za Medya sitesinin artık hem bir üyesi hem de müşterisi olmuş oluyor.

Za Medya Bakiye Yükleme İşlemleri

Üye olunduktan sonra ise site içerisinde artık tabiri caizse sıra imkanlardan faydalanmak için ihtiyaç duyulan bakiyenin yüklenmesine geliyor. Bakiye yükleme işlemini yapmak için aslında ilk gerekli olan şey bir banka hesabıdır. Elbette bunun yerine kredi kartı da olur. Ödemeler için 3 farklı yöntem belirlenmiştir. Bu yöntemler kapsamında ilk olarak ve en sık tercih edilen ödeme şekli kredi kartını kullanarak yapılandır.

Malum olduğu üzere kredi kartı için kart numarası, kart sahibinin adı ve soyadı, arkadaki güvenlik numarası ve son kullanma tarihi istenir. Bu bilgiler gönül rahatlığıyla girilebilir. Zaten alışveriş tamamlanmadan önce müşterisi olunan bankanın 3D güvenlik sistemi ile sms onayı isteniyor. Kredi kartı bilgilerini sorunsuz bir şekilde girip gerekli güvenlik onayından geçmenin hemen ardından ise yüklene para bakiyeye geçer.

Bir diğer tercih edilen yöntem ise ödemeyi mobil olarak yapmaktır. Yöntem olarak kredi kartı ile ödeme şekline benziyor olsa da aslında biraz daha farklıdır. Kredi kartında borçlanıyorken mobil ödemede ise olan bir para aktarılıyor. Yine aynı kredi kartında olduğu gibi gerekli bilgileri yazılıp rutin güvenlik işlemlerinden geçilmesinin ardından mobil ödeme yöntemiyle hesaba yatırılan para bakiye olarak aktarılıyor.

Üçüncü bir yöntem diğerlerine göre daha az kullanılan havale yöntemidir. Bu sistem kapsamında sitenin vereceği hesap numarasına arzu edilen rakam yatırılır. Yatırılan para çok kısa süre içerisinde bakiye olarak kullanıcının hesabına geçer.

Za Medya Sıkça Sorulan Sorular

Za Medya sitesine ilk giriş yapanlar sitenin üst kısımdaki yerde sırasıyla ana sayfa, hizmetler, post tasarım, s.s.s, blog, kurumsal ve iletişim yazan butonları görecektir. Bu butonlar arasındaki s.s.s yani açılımı sıkça sorulan sorular olan ve genellikle vakit kaybını önlemek için firmalar yada siteler tarafından sunulan bir hizmettir. Za Medya bu yöntem vesilesiyle kendi destek hattında herhangi bir yoğunluk oluşmamasını sağlamış oluyor. Siteye yeni üye olan ve site hakkında sormak istedikleri olanlar mutlaka bu kısmı ziyaret etmelidir.

Sitenin ilgili bölümünde yer alan s.s.s kısmındaki bir soru ve cevabı olduğu gibi buraya yazalım:
İlk soru bakiyem silinir mi? sorusudur. Site bu soru hakkında ‘Bakiyeniz, siz hesabınızı silmemizi talep etmediğiniz sürece asla silinmez ve dilediğiniz zaman giriş yapıp kullanabilirsiniz. 1 ay veya 1 yıl sonra'da giriş yapıp kullanabilirsiniz.’ şeklinde cevaplandırmıştır. İşte bu şekilde tatmin edici cevaplar almak için s.s.s kısmının incelenmesi yeterlidir.

Za Medya Başka Uygulamalar İçinde Hizmet Veriyor

Za Medya birçok farklı sosyal medya uygulaması içinde danışmanlık hizmeti veriyor. Bunlar arasında; instagram hizmetleri, youtube hizmetleri, twitter hizmetleri, tiktok hizmetleri, facebook hizmetleri, pinterest hizmetleri, twitch hizmetleri, spotify hizmetleri ve sound cloud hizmetleri gibi hizmetler bulunuyor. Her hizmetin tıpkı instagramda olduğu gibi alternatif paketleri var. Bu paketlerden ihtiyaç ve bütçe durumuna göre dileyen kişi dilediği şekilde faylanabilir. Tüm bu ayrıcalıklı ve avantajlı aynı zamanda da cazip paketlerden faydalanmak isteyen herkes birkaç dakikasını ayırıp Za Medya sitesine girmelidir. 2014 yılında kurulan bu site zaten ilk bakışta güven ve kalite hissi oluşturuyor.

Za Medya İletişim Kurmak

Za Medya ile iletişim kurmak isteyenler birçok alternatif yöntemle karşılaşır. İlk olarak burada siz dönüş yapalım seçeneği bulunur. Bu seçenek kapsamında siteye e posta adresi, konu ve yaşadığın problemi kısa yaz seçenekleri doldurularak site yetkililerinin geri dönüş yapması beklenir. Bir başka iletişim kurabilme yöntemi ise kurumsal e-posta adresine mail atmaktır. Bu şekilde de kısa süre içerisinde site tarafından gerekli dönüş yapılacaktır. Bir diğer iletişim imkanı ise facebook, twitter ve instagram hesaplarıdır. Buradaki kurumsal hesaplarla da kolay bir şekilde iletişim kurulabilir. Site ile 7/24 iletişim kurabilmek mümkündür. Bu alternatif iletişim yollarından birisiyle mutlaka kısa sürede sorun varsa giderilecektir. Eğer herhangi bir sorunuz varsa o da cevaplanacaktır.

Za Medya Blog

Za Medya sitesi bünyesinde ayrıca birde blog kısmı bulunmaktadır. Bu kısımda sosyal medya kullanımı ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyle alakalı makaleler mevcuttur. Siteden herhangi bir hizmet almayı düşünmüyorsanız bile mutlaka blog kısmına girip makaleleri okumalısınız. Emin olun sosyal medyaya bakış açınızı oradaki makaleler kısa süre içerisinde değiştirecektir.

Za Medya Referans Bilgileri

Birçok bireysel ve kurumsal müşteriye hitap eden Za Medya sitesi sizlere de ayrıcalıklı bir hizmet sunmak istiyor. Site şu anda 30 binden fazla kullanıcı ile günlük 1000’den fazla sipariş alıyor. Ayrıca 17 binden fazla aktif kullanıcı ile günlük 250’den fazla yeni kullanıcı dahil ediyor. Bu kadar geniş bir kitle tarafından tercih edilen Za Medya sitesi yeni üyelerini de sisteme dahil ederek daha fazla insana hitap etmek istiyor. Siteye üye olma, bakiye yükleme, instagram hizmetleri ve diğer sosyal medya uygulaması hizmetleri de dahil birçok çalışmayı anlattık. Uygun şartlarla ve cazip fiyatlarla artık herkes aktif bir instagram aktif bir sosyal medya kullanıcı olacak.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.