ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Instagram Otomatik Hikaye İzlenme Satın Al

Otomatik Hikaye İzlenme paketlerini aşağıdan inceleyebilirsin

Hizmetler > Instagram > Otomatik Hikaye İzlenme

Paket Açıklaması

  • 0-60 dakika içerisinde gelir
  • 30 Gün Boyunca Sınırsız Hak
  • Bazı günlerde teknik sebeplerden aksaklık yaşanabilir.
  • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 3 güne kadar uzayabilir.
Kesinlikle Şifre İstemiyoruz
Faturalı ve Kurumsal Hizmet
7/24 DESTEK
Ucuz ve Hızlı Teslimat
250 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
250 Otomatik Hikaye İzlenme

50 TL

SATIN AL Bu paket 993 kez satın alındı.
POPÜLER PAKET
500 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
500 Otomatik Hikaye İzlenme

100 TL

SATIN AL Bu paket 864 kez satın alındı.
1000 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
1000 Otomatik Hikaye İzlenme

175 TL

SATIN AL Bu paket 471 kez satın alındı.
2500 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
2500 Otomatik Hikaye İzlenme

280 TL

SATIN AL Bu paket 1151 kez satın alındı.
5000 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
5000 Otomatik Hikaye İzlenme

450 TL

SATIN AL Bu paket 1005 kez satın alındı.
10000 Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri
10000 Otomatik Hikaye İzlenme

600 TL

SATIN AL Bu paket 695 kez satın alındı.


Za Medya Instagram Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetleri

Instagram platformunda birçok farklı kullanım ve paylaşım alanı bulunuyor. Kullanıcılar diledikleri gibi fotoğraf, video, hikaye paylaşımı yaparak aktif sosyal medya hayatlarını sürdürüyorlar. Özellikle kurumsal işletmelerinde Instagram platformunu aktif kullanmaya başlamasıyla birlikte bu konuda takip ve izlenme gibi hizmetler ücret karşılığında alınmaya başlandı.
Instagram ve benzeri uygulamaların son dönemlerde içerik paylaşımlarından çok hikaye paylaşımları daha fazla tercih edilen bir kullanım türü oldu. Bunun temel nedeni anlık iletimlerin insanlar açısından daha fazla takip edilmesidir. Hikayeler ne kadar çok izlenirse hesapta o kadar ön plana çıkıyor. Bu nedenle organik olarak oluşan izlenmenin yanında bazen ücret karşılığı izlenme satın almakta gerekebiliyor. Ücretli olarak alınan bu izlenmeler konusunda ayrıcalıklı bir hizmet sunan sitemiz Za Medya sizleri daha büyük bir Instagram hesabına sahip olabilme noktasında desteklemeyi sürdürüyor. Bu konuda Instagram otomatik hikaye izlenme hizmetleri sunuyoruz.

Instagram Otomatik Hikaye İzlenme Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz otomatik hikaye izlenme hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde çok sayıda insan sizin içeriklerinizi görecektir. Bu hizmetimizden faydalanmak için ilk olarak yapılması gereken halen üye olunmamışsa bir Za Medya üyesi olmaktır.
Ardından hesaba paket satın alabilmek için yeterli miktarda bakiye yüklemesi yapılmasıdır. Daha sonra sitemiz üzerinden hizmetleri, Instagram paketleri ve otomatik hikaye izlenme hizmetleri butonları tıklanarak paket seçimi yapılmalıdır.
Paket tutarı dikkatle kontrol edilmeli ve ardından bakiye ile karşılaştırma yapılmalıdır. Otomatik izlenme almanın mantığı aslında ücretli izlenme desteğinin en hızlı şekilde paylaşılan hikâyeye yönlendirilmesidir. Bu hizmet en geç 60 dakika içerisinde paylaşılan içeriğe yönlendiriliyor. Ayrıca 30 gün boyunca içerik konusunda sınırsız hak tanınıyor. Bazı günlerde teknik problemlerden ötürü aksamalar yaşansa da genel olarak hizmet istenildiği zaman alınabiliyor.
Otomatik hikâye izlenme hizmeti almak isteyen tüm kullanıcılarımızı sitemize bekliyoruz. Bu sayede Instagram hesabınız kısa süre içerisinde gittikçe büyüyecek ve hikaye izlenme için almış olduğunuz hizmet diğer içeriklerinize de yansıyacaktır. Za Medya sitesi olarak ne zaman ihtiyaç duyarsanız Instagram ve diğer sosyal medya platformları için sizlere gereken desteği vermeyi sürdüreceğiz.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.