ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Pinterest Takipçi Satın Al

Pinterest Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > PinterestZa Medya Pinterest Hizmetleri

2009 yılından bu yana pano sistemiyle çalışan ve her türden görselin paylaşıldığı ABD merkezli Pinterest uygulaması 70 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Platform ağırlıklı olarak kadın kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Pinterest temel kullanım mantığı oldukça basittir. Beğendiğiniz bir video veya resmi daha sonra tekrar görmek ya da takipçilerle paylaşmak amacıyla kaydediyorsunuz. Bu eyleme ise iğnelemek platformdaki adıyla ‘Pin’lemek’ deniyor.

Pinterest Üyesi Olmak

Platforma oldukça basit bir şekilde üye olunabiliyor.
Mail adresi veya Facebook hesabı ile Pinterest üyesi olabilme imkanı bulunuyor.

Üye olmak için Pinterest sitesine giriş yapıyoruz. Sağ üst köşede ‘kaydol’ seçeneği girer girmez gözümüze takılıyor. Burada e-posta, parola ve yaş bilgileri isteniyor. Ayrıca Facebook hesabı ile devam edebilme gibi bir alternatif yöntem daha sunuluyor.

Gerekli bilgilerle giriş yaptıktan sonra sistem tarafından bazı sorular yöneltiliyor. Bu soruları da doğru cevaplayıp aşama atlamaya devam etmek gerekiyor. En sonunda kayıt işlemi tamamlanıyor ve sıra keşfet bölümüne geliyor.

Za Medya İle Pinterest Daha Fazla Anlam Kazanacak

Pinterest platformunun daha eğlenceli bir hale gelmesi ve daha popüler olabilmeniz için Za Medya sitesi her geçen gün kendini daha da geliştiriyor. Bu kapsamda sitenin içerisinde ‘Pinsterest Hizmetleri’ başlığıyla bir hizmet sunuluyor.

Bu hizmete erişmek ve satın almakta oldukça kolaydır. İlk olarak Za Medya sitesine üye oluyoruz. Zaten sitenin içerisinde ilgili bölümlerde gerekli yönlendirmeler bulunuyor. Sitenin içerisinde bu yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir. Herhangi bir yerde ‘üye ol’ veya ‘kaydol’ gibi bir buton görürseniz buna tıklayıp üyelik işleminizi aşamaları takip ederek tamamlayabilirsiniz.

Daha sonra ise Pinterest hizmetlerinin sunulduğu bir bölüme geleceksiniz. Bu bölüme ise sitenin üst bölümünde yer alan ‘hizmetler’ ibaresinin üzerine gelip aşağıda açılan yerden ‘Pinterest Hizmetleri’ butonuna tıklayarak erişebilirsiniz.

Za Medya Pinterest Takipçi Hizmetleri

Za Medya tarafından sunulan Pinterest takipçi hizmetleri platformla alakalı sunulan üç hizmetten sadece biridir. Bu hizmet sayesinde hesabınız kısa süre içerisinde popüler olur. Çok sayıda takipçi ile gün geçtikçe daha da büyüyen bir hesap haline gelirsiniz.

Sitede bu hizmet türü kapsamında 20 farklı paket tipi sunuluyor. Bu paketler kullanıcılar tarafından kendi ihtiyaçlarına göre diledikleri şekilde seçilebiliyor. İlk paket 500 twitter takipçi paketidir. Sadece 80 TL ödeme yaparak 500 twitter takipçisine kavuşabilirsiniz. Bundan sonraki her pakette verilen takipçi sayısı 500 artarken alınan ücrette 80 TL yükseliyor.

Son paket ise 10 bin takipçinin verildiği ve fiyatının 1600 TL olduğu paket türüdür. Bu paketleri satın alabilmek için sitedeki bakiyenizde ücret olmalıdır. Bu bakiyeyi birçok farklı yolla yükleyebilirsiniz.

Za Medya Pinterest Beğeni Hizmetleri

Za Medya tarafından Pinterest platformu kapsamında verilen bir diğer hizmet türü ise pinterest beğeni hizmetleridir. Bu hizmet türünde de en düşük paket 1000 beğeni paketidir. İlk paket için 60 TL gibi bir ücret talep ediliyor. Toplam bu hizmet kapsamında ise 40 farklı paket sunuluyor. Her pakette beğeni sayısı 500 fiyat ise 30 TL olarak artıyor.

Za Medya Pinterest Repin Hizmetleri

Za Medya tarafından Pinterest platformu için verilen üçüncü hizmet türü ise pinterest repin hizmetleridir. Bu hizmet Twitter platformundaki retweet mantığı gibidir. Başkasının paylaştığı bir içeriği kendi duvarınıza ekliyorsunuz. Bu hizmet içinde 17 farklı paket sunuluyor. İlk paket 1000 repin için 60 TL olan paket türüdür. Bundan sonraki her pakette ise 250 repin ve 15 TL gibi bir artış söz konusudur. En yüksek pakette 5 bin repin 300 TL karşılığında veriliyor.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.