ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > Tiktok


Za Medya TikTok Hizmetleri

Za Medya sitesi tarafından birçok sosyal medya platformu için etkileşim ve takipçi desteği veriliyor. Bu hizmetler ücret karşılığında sağlanıyor. Sektörde çalışan diğer firmalar göz önünde bulundurulduğunda hız, fiyat ve içerikler konusunda Za Medya ciddi şekilde öne geçiyor.

Za Medya tarafından verilen hizmetlerden faydalanmak ise oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun için vakit kaybetmeden siteye üye olabilirsiniz.

Za Medya Sitesinin Ayrıcalıklarından Faydalanmak İçin Üye Olmak

Za Medya sitesinin tüm hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanmak için ilk olarak üye olunması gerekir. Kısa bir vakit alan bu işlem için herhangi bir arama motoru üzerinden Za Medya adı aratılmalıdır. Site ile aynı alan adını taşıyan yere giriş yaptıktan sonra ana sayfada açılan reklam üzerinde yer alan siteye üye olun veya sağ üst köşede çıkan kayıt seçeneğine tıklayın. Sonrasında ise sizden e-posta, ad ve soyadı, şehir, şifre gibi bilgiler istenecek.
Gerekli bilgileri yazdıktan sonra üyelik işleminiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış oluyor.

Za Medya Hizmetlerinden Faydalanmak İçin Bakiye Yüklemesi Yapılmalı

Sitede kullanıcılara sunulan sosyal medya hizmetleri için mutlaka hesapta bakiye bulunmalıdır. Buradaki bakiye herhangi bir paketin alımını yapabilmek için ihtiyaç duyulan para miktarıdır. Yani sizin satın almak istediğiniz paketin bedeli bakiyenizden fazlaysa bu alımı yapamazsınız. Bunun için yapmanız gereken vakit kaybetmeden hesabınızdaki bakiye tutarını yükseltmektir.

Bakiye tutarındaki para gerçek paradır. Yani bir nevi paket satın alımı yapmadan önce yatırmış olduğunuz parayı teminat olarak veriyorsunuz. Daha sonra bu bakiyeyi tekrar paraya çevirmek gibi bir imkan şimdilik sunulmuyor. Bu yüzden yatırılan paranın sadece sitede kullanılacağı unutulmamalıdır.

Sitedeki hesaba bakiye yüklemenin ise birçok yolu bulunuyor. Bunların ilki kredi kartı ile ödeme seçeneğidir. Basit ve güvenilir bir yöntemdir. Kredi kartınız internet ödemelerine açıksa gerekli bilgileri yazıp güvenlik aşamasından geçtikten sonra paranın bakiyenize yansıdığını göreceksiniz.

Bu işlemi yapabilmek için üye olduktan sonra sağ üst köşede para ikonu ve 0 TL yazılı bir kısım göreceksiniz. Buraya tıklayın ve karşınıza çıkan yeni ekranda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçin. Ad ve soyadı, kart numarası, son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde bulunan üç haneli kodu girip yüklemek istediğiniz miktarı seçerek bu işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yöntemi yaparken hesap kesim tarihini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Böylelikle borcunuzun vadesini uzun tutmuş olursunuz.

Bir diğer ödeme yöntemi ise havale tipi ödemedir. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankalardan yapılan bu işlem sayesinde hesabınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. EFT ya da havale yöntemiyle yapılan bu ödeme için banka hesabınızda para bulunmalıdır. Bu tip ödeme yapabilmek için sitenin ilgili bakiye bölümüne girip havale ile öde seçeneği girilmelidir.

Daha sonra karşınıza çıkan ekranda yüklemek istediğiniz tutarı girmeniz için bir kısım çıkacak. Buraya gerekli tutarı yazdıktan sonra ileri butonuna tıklayın. Ardından gelen ekranda ise birçok farklı banka logosu ve adı göreceksiniz. Bunların bir kısmı ATM üzerinden işlem yapılması durumunda ücretsizdir. Logoların altındaki ilgili bölümde gerekli bilgi notu yazıyor. Size en uygun olan bankayı tercih ettikten sonra ise ödeme bildir seçeneği bulunur. Gerekli bilgileri yazıp işlemi tamamlayın. Daha sonra bankanızdan gerekli transferi gerçekleştirdiğinizde kısa süre içerisinde sitedeki hesabınızda yatırdığınız nakit para tutarının bakiye olarak yansıdığını görürsünüz.

Bir diğer yöntem ise mobil ödeme yöntemidir. Bu işlemde oldukça basittir. Tekrar bakiye bölümüne giriş yapıyoruz. Buradan mobil ödeme seçeneğini seçiyoruz. Yüklenecek miktarı giriyoruz. Ardından ise sizden telefon numaranızı istiyor. Yalnız burada KDV dahil bir tutar ile masraf ekleniyor. Örneğin 100 TL tutarındaki bir aktarıma ek olarak 20 TL gibi bir ücret ekleniyor. Yani faturanızda bu aktarımı 120 TL olarak görebilirsiniz.

Tüm bu işlemler gerçekleştirildikten sonra ise sitede sunulan hizmetler ve paketler incelenebilir. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra uygun paket seçilerek satın alım işlemi yapılabilir. Tekrar hatırlatmak gerekirse bakiyenizdeki tutar miktarında bir paket satın alabilirsiniz. Yani pakette 60 TL yazıyorsa bakiyenizde 59 TL bile olsa istediğiniz alımı yapamayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikli olarak satın almak istediğiniz paketin tutarını öğrenip sonra bakiye yükleme işlemi yapmak daha sağlıklı olur.

Bakiye tutarı hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yatırılan paranın muhafaza edilip edilmediğidir. Yani ‘Unutulmuş bir bakiye belli bir süre sonra silinir mi?’ sorusunun cevabı bakiyenin silinmeyeceği yönündedir. Aynı soru sitenin içerisindeki ‘Sıkça Sorulan Sorular’ bölümünde de bulunuyor. Üyeler diledikleri zamanda siteye geri dönerek bakiyelerindeki miktarla istedikleri uygulamanın hizmet türünden bir paket satın alım işlemi yapabilir.

Za Medya TikTok Hizmetleri

Za Medya tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi de TikTok hizmetleridir. Hayatımıza aktif sosyal medya platformları arasında daha geç giren TikTok dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Dönem dönem eleştirilse de popülerliği her geçen gün artış göstermektedir. Eylül 2016 tarihinde aktif olarak hayatımıza giren Çin merkezli TikTok uygulaması her geçen gün hitap ettiği kitleyi daha da genişletiyor.

TikTok uygulaması 150 farklı ülkede 1 milyardan fazla kullanıcı barajını ise çoktan aşmış durumdadır. Birçok türde 15 saniyelik videolar yayınlama üzerine kurulu uygulama Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) yasaklandı. Türkiye’de halen aktif olarak indirme olanağı devam ediyor. Platform ayrıca Musical.ly ile bir birleşme yaşadı.

Şirket dünya pazarında kendi sektöründe azımsanamayacak derecede bir seviyeye ulaştı. Sadece eğlence amaçlı kullanılmıyor. Aynı zamanda gelir mantığıyla kullananlarda bir hayli fazladır.

TikTok uygulaması için diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi avantajlı hizmetler veren Za Medya sitesi bu hizmeti 4 ayrı kategori halinde sunuyor. Bunların ilki izlenme hizmetleridir.

TikTok İzlenme Hizmetleri

TikTok izlenme hizmetleri aslında uygulamanın amacına yönelik en çok tercih edilen hizmettir. Zaten bir video izleme uygulamasında da mutlaka olması gerekiyor. Genel olarak kullanıcılar bir hesabı incelerken ilk olarak videoların izlenme oranlarına bakıyor. Eğer videolar çok izlenmişse bu hesabı takip ediyor. İlerleyen süreçlerdeki paylaşımlarını izlemeye gayret ediyor. Eğer izlenme ve takipçi oranları düşükse bu hesabı takip etmekten kaçınıyor. Bu sosyal medyanın hemen her platformundaki kullanıcıların genel durumudur.
Bu nedenle TikTok izlenme hizmeti büyük teveccüh görüyor.

Bu hizmet kapsamında onlarca farklı paket kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bunlardan ilki 1000 izlenmenin 30 TL ile sunulduğu paket türüdür. Bu paketi 1500 izlenme ile 45 TL olan başka bir paket takip ediyor. Yani her 500 beğeni 15 TL tutarında paketi artırıyor.
En yüksek paket ise 1 milyon izlenme olarak sunuluyor. Bu paketin bedeli ise toplam 3 bin TL olarak belirlenmiştir.

İlgili paket kapsamında:

Sipariş 36 saat içerisinde tamamen teslim ediliyor. Yani tüm izlenmeler yönlendirilmiş oluyor. En geç 24 saat içerisinde ise aktarım yapılmaya başlanıyor. İzlenmeler için yönlendirilen hesaplar gerçek yabancı takipçiler ve botlardan oluşuyor.

Bu şartlarla dilediği izleme paketini ücretini vererek alabilen kullanıcılar kısa süre içerisinde paylaşmış oldukları videodaki artışı fark edecektir. Unutulmaması gereken konu ise bu hizmetin sadece tek bir video için geçerli olduğudur. Yani videoların izlenmelerini paylaştırmak istiyorsanız daha az izlenmesi olan birden fazla paket tercih edebilirsiniz. Küçük ya da büyük paket almanın fiyat konusunda bir farkı olmuyor. Birim fiyatı her pakette aynı şekilde uygulanıyor.

Za Medya Bot Takipçi Hizmeti

TikTok uygulamasında büyük önem arz eden bir diğer konu ise takipçi sayısının fazlalığıdır. Bu konuda Za Medya sitesinden destek almak isteyenler kısa süre içerisinde bu isteklerini ulaşabilir. Sitede TikTok kapsamında sunulan bot takipçi hizmeti tam olarak istenileni veriyor.

Paketi satın almadan önce mutlaka açıklama bölümü okunmalıdır. Burada kapsamlı olarak pakete dair tüm bilgiler veriliyor. Bu bilgiler arasında:

Siparişten en geç 24 saat sonra tüm aktarımın tamamlanacağı yazıyor. Bunun dışında ise 0-6 saat arasında aktarımın başlayacağı bilgisi veriliyor. Yönlendirilen hesaplar resim ve bot hesaplardır. Bu durum mutlaka bilinmelidir. Yani sizi takip edenler gerçek hesap değildir.

Aynı zamanda hesabınıza yönlendirilen takipçilerde yüzde 35 oranında bir düşüşte yaşanabilir. Ama bu oran kesin değildir. Hepsinin takibi de düşebilir.

Bu şartları okuduktan sonra ise paketleri incelemeye başlayabiliriz. Paketler arasında ilki 1000 takipçi için 80 TL tahsil edilen paket türüdür. Bu paketin bir yükseği ise 1500 takipçinin 120 TL ile verildiği paket türüdür.

Bundan sonraki her paket 500 takipçi ve 40 TL yükselişle devam eder. En yüksek paket ise 30 bin takipçinin 2400 TL ile verildiği pakettir. Bu pakete kadar arada onlarca paket bulunuyor.

Bütçesine uyan ve kısa süre içerisinde çok sayıda takipçiye sahip olmak isteyen herkes bu paketleri satın alabilir.

Şartların önceden okunması çok önemlidir. Çünkü aktarımda yaşanabilecek herhangi bir sorun ya da gecikme eğer paket açıklaması kısmında yazıyorsa bu durumu normal karşılamak gerekir.

Za Medya TikTok Karışık Takipçi Hizmetleri

TikTok hizmetleri kapsamında sunulan bir diğer hizmet türü ise karışık takipçi hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında sunulan paketler 72 saat içerisinde teslim edilir. En geç 24 saat içerisinde aktarım yapılmaya başlanır. Bu paketlerde hesaba yönlendirilen hesaplar gerçek yabancı ve bot karışık hesaplardan oluşur. Kesin olmamakla birlikte takipçilerde yüzde 25 oranında bir düşüş söz konusu olabilir. Ama hepsi de düşebilir veya hepsi mevcut halini koruyabilir.

Bu hizmet kapsamında sunulan paketlerden ilkinde 500 twitter takipçisi için 80 TL gibi bir ücret talep ediliyor. Sonraki her pakette takipçi sayısı 500 kişi, fiyat ise 80 TL olarak artmaya devam ediyor.

En yüksek paket ise 10 bin takipçinin 1600 TL ile sunulduğu pakettir. Bu paketlerin her biri için yukarıda yazmış olduğumuz açıklamalar geçerlidir. Tabi sitenin ilgili bölümünde madde madde ilgili açıklamayı okumak daha doğru olur.

Za Medya TikTok Beğeni Hizmetleri

Za Medya sitesinde sunulan TikTok hizmetlerinin sonuncusu ise beğeni hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında TikTok uygulamasında yapılan bir paylaşımın beğeni sayısının artması sağlanır. Genel olarak TikTok hizmetleri kapsamında takipçi hizmeti ile birlikte en çok tercih edilenler arasındadır.

Bu hizmet kapsamında en düşük paket 1000 beğeninin 60 TL ile sunulduğu hizmet türüdür. En fazla 20 bin beğeni 2340 TL ile satılır. Aradaki paketler ise 500’er beğeni ve 30’ar TL artış ile devam eder.

Dilediği paketi satın alıp TikTok videosunun beğeni sayısını artırmak isteyenler bu işlemi kısa süre içerisinde güvenli bir biçimde gerçekleştirebilir.

Bu hizmetin tıpkı diğer hizmetler gibi en güzel yönü herhangi bir şekilde hesaba giriş için şifre istenilmeme olayıdır. Buradan alınan hizmet faturalıdır ve kurumsaldır. Üstelik herhangi bir ihtiyaç anında tüm soru ve sorunlarınıza cevap verecek bir uzman ekip 7/24 sizin için hazır bekler. Teslimat ise ucuz ve hızlıdır.

Za Medya Sıkça Sorulan Sorular Bölümü

Za Medya tarafından ücretsiz olarak sunulan Sıkça Sorulan Sorular hizmeti harika bir hizmet türüdür. Bu kısma giriş yapmak için sitenin üst kısım listesinde S.S.S olarak yazılı olan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda karşınıza soru ve cevaplar çıkar. Bahsi geçen kısımda 11 farklı soru ve cevap vardır.

İlk soru ‘Bakiyem Silinir Mi?’ sorusudur. Bu soruya ayrıntılı ve kapsamlı bir biçimde cevap verilmiştir. Bunun dışındaki tüm sorularda aynı şekilde cevaplandırılmıştır. Eğer aradığınızı burada bulamazsanız site ile iletişim kurabilmek için farklı bir alternatif daha vardır.

Za Medya Bize Anlat Sistemi Nasıl Çalışır

Za Medya sitesinin bize anlat adı altında bir sistemi var. Bu sistem kapsamında sitenin üyeleri yetkililerle sorun ve istekleri hakkında kolaylıkla iletişim kurabiliyorlar. Bu sisteme erişebilmek için yapılması gereken iletişim butonuna tıklamaktır. Daha sonra açılan yeni ekranda ise e-posta adresi, ad ve soyadı, konu ve kısa açıklamanın istenildiği bölüm görülecek.

Buraya doğru ve eksiksiz olarak tüm bilgiler yazıldıktan sonra gönderme işlemi yapılabilir. Site kısa süre içerisinde mail adresi üzerinden dönüş yapar. Gelen cevap üzerine yeni bir sorusu olan kişiler yine aynı şekilde bize anlat kısmını kullanabilir.

Za Medya Whatsapp Destek Hattı

Za Medya sitesinin sunmuş olduğu en kapsamlı iletişim olanaklarından bir tanesi de Whatsapp destek hattıdır. Bu hat kapsamında kullanıcılar cep telefonları ile diledikleri yerden site yetkililerine mesaj yazabilir. Yazmış oldukları mesajların dönüşleri kısa süre içerisinde gelir.

Whatsapp destek hattının numarasına ulaşmak için sitenin sağ kısmında yer alan yeşil telefon logolu destek hattı yazılı butona tıkladığınızda karşınıza ilgili numara çıkar. Bu numaraya dilerseniz site yönlendirmesi ile dilerseniz numarayı kaydedip mesaj yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Za Medya Anlık Bildirim Olanağı

Za Medya sitesinin tüm hizmet ve gelişmeleri hakkında anlık bildirim olanağı sağlayan bir uygulama bulunuyor. Bu uygulama Google Play Store üzerinden indirilebilir. Za Medya uygulaması sayesinde kolay sipariş verme olanağı, siparişler hakkında anlık bildirim imkanı sunulan bir sistemdir.

Uygulamayı hemen indirip telefonlarınızdan da Za Medya’ya ulaşmak için Google Play Store üzerinden sitenin adını aratmanız yeterlidir. Uygulama şu anda App Store üzerinden indirilemiyor. Ama ilerleyen dönemlerde indirme işlemi yapılabilmesi için hazırlık süreci hale devam ediyor.

Za Medya Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Za Medya sistemi aslında çok kolay işleyen bir sistemdir. Üye olarak işe başlanmalıdır. Bunu yapabilmek için gerekli olan aşamalar hakkında yukarıda ihtiyaç duyulacak bilgiler verilmiştir. İncelenmesi kısa sürer.

Daha sonra ise bakiye yükleme işlemi yapılmalıdır. Bakiye yükleme işlemi de oldukça basit ve kısa süre içerisinde yapılıyor. Farklı ödeme yöntemleriyle bakiyenizi birkaç işlem sonucu yükseltebilirsiniz. Ödeme alternatiflerinin bazılarında ek ücretler çıkabiliyor. Bunlar hakkında gerekli bilgi alındıktan sonra para transferinin yapılması tavsiye ediliyor.

Dilediğin paketi satın al aşaması da artık sistemin son aşamasıdır. Bu sistem kapsamında hangi uygulama için hizmet alacağınıza karar veriyorsunuz. Daha sonra o uygulama ile ilgili olarak hangi hizmeti satın alacağınızı tercih ediyorsunuz. Bu hizmetin içerisinde bir paket seçip alıyorsunuz. Sonrasında ise kısa süre içerisinde tüm paket hizmetlerinin belirtilen saat aralığında hesabınıza nasıl teslim edildiğini görüyorsunuz.

Za Medya İle Çalışmayı Tercih Edenler

Za Medya sitesi kapsamında referans çalışmaların olduğu ilgili bir bölümde bulunuyor. Bu bölüm kapsamında rakamsal veriler sunulmaktadır. Rakamsal veriler günlük en az 1000 sipariş alındığı, aktif kullanıcı sayısının 17 bin, toplam kullanıcı sayısının ise 30 bin olduğu ve günlük ortalama 371 yeni kayıt alındığı yazmaktadır.

Ayrıca sitenin yönetim düsturlarına da kısa bir şekilde yer verilmiştir. Za Medya şeffaf yönetim, profesyonel ekip ve ulaşılabilirlik gibi anlayışlarıyla her geçen gün daha da genişliyor. Sitenin gelişime açık olması ve uygulamalardaki güncellemeleri yakından takip etmesi ise sizlerin birçok şeyi yapmak zorunda olmamanızı sağlıyor. Halen Za Medya üyesi değilseniz vakit kaybetmeden üye olmayı düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Za Medya TikTok Hizmetleri Satışa Kapalı Olabilir

TikTok uygulaması kapsamında verilen bazı hizmetler dönem dönem satışa kapatılabiliyor. Bunda uygulamada yaşanan bazı sorunların etkisi olduğu düşünülebilir.

Böyle durumlarda sitenin bize anlat bölümüne bildirim bırakmak mantıklı olabilir. Bu sayede satın almak istediğiniz ama kapalı olduğu için bu amacınıza ulaşamadığınız hizmet tekrar açıldığı zaman gerekli bilgi tarafınızla paylaşılır.

Yani siteyi tamamen unutmanıza gerek yoktur. Sitenin sizi unutmasına da gerek yoktur. Bu yüzden bize anlat bölümüne kısa bir bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Bize anlat sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili gerekli bilgiler yukarıda verilmiştir.

Sosyal Medya Hakkında Za Medya Blog İle Bilgi Sahibi Olun

Sosyal medya kullanıcıları genellikle kullandıkları uygulama ya da platform hakkında bilgilendirilmeye ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçlarını Za Medya blog ile giderebilirler. Za Medya sitesi içerisinde sunulan blog sayesinde tüm kullanıcılara gerekli bilgilendirme hizmeti sunuluyor.

Bu hizmetin tamamen ücretsiz olması ve ilgili blog kısmındaki tüm makalelerin uzman kişilerce yazılmış olması ihtiyacın tam anlamıyla ve doğru bir şekilde giderilmesini sağlayacaktır.

Za Medya Post Tasarım İmkanı

Za Medya tarafından sunulan hizmetler saymakla bitmiyor. Sitenin üyelerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden bir diğeri ise post tasarım hizmetidir. Tıpkı diğer hizmet türlerinde olduğu gibi bu hizmete de site içerisinden ulaşabilme imkanı bulunuyor. Bunun için post tasarım butonuna tıklamanız gerekiyor.

Bu butona tıkladığınızda sitenin tasarımından biraz farklı bir arayüz sizi karşılayacak. Bu hizmetin asıl amacı Facebook, İnstagram ve Whatsapp gibi uygulamalarda paylaşılacak bireysel ve kurumsal görsellerin tasarımı konusunda destek alabilmektir.

Hizmetlerden herhangi birinin satın alınması için girişimde bulunulması gibi bir durumda ise sitenin yetkilileri tarafından kısa süre içerisinde sizinle iletişim kuruluyor.

Sizi arayan yetkililerle nasıl bir tasarım istediğinizi paylaşırsanız tıpkı sizin hayalinizdeki gibi bir görseli ortaya çıkarıp teslim ediyorlar. Bu hizmetlerin satışa sunulduğu çok sayıda paket bulunuyor. Sitenin ilgili bölümünden bu paketlere kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulunuyor. Ayrıca aynı kısımda ‘Neden biz?’ sorusu da site tarafından sorulmakta ve cevap verilmektedir. Eğer sorunun cevabı sizleri de tatmin ettiyse Za Medya ile çalışmak için daha fazla geç kalmayın.

Genellikle bu tarz hizmetler kurumsal firmalar tarafından satın alınıyor. Bunun temel nedeni ise ağırlıklı olarak bu hizmetlerin müşteri ağı oluşturmak amacıyla alınıyor olmasıdır. Haliyle kurumsal firmaların sosyal medya paylaşımları için profesyonel destek alması kadar doğal bir durum yoktur.

Bu hizmetin verildiği ilgili arayüzde iletişim kısmında cep telefonu numarası yazmaktadır. Bu cep telefonu ile irtibata geçilebilir.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.