ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Sıkça Sorduğunuz Sorular

Aslında size daha iyi bir hizmet verebilmek için vakit kazanmaya çalışıyoruz. Bize sormadan önce tahmin ettiğimiz tüm sorular aşağıda ne bekliyorsun hemen incele ?

Anasayfa > Sıkça Sorulan SorularSıkça Aldığımız Sorular ve Cevapları


Bakiyeniz, siz hesabınızı silmemizi talep etmediğiniz sürece asla silinmez ve dilediğiniz zaman giriş yapıp kullanabilirsiniz. 1 ay veya 1 yıl sonra'da giriş yapıp kullanabilirsiniz.
Bu konuda dilerseniz kişisel veya işletme hesabı ve hesabınız ve hedefleriniz ile ilgili detayları info@zamedya.com adresine mail atabilirsiniz. İlgili arkadaşlar bu konuda sizi doğru yönlendirebilir. Bu konuda problem yaşayan kullanıcılarımız için " Faydalı Bilgiler " alanı oluşturduk. Anasayfa'dan ulaşabilirsiniz. Burada ki makaleleri okuyarak daha sağlıklı bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
Uygulamamızda dönemsel olarak indirimler olmaktadır. Bazı günlerde yüklediğiniz bakiyelere, hediye bakiye verilmektedir. Bazı dönemlerde kategorilere indirim gelmektedir. Örnek Türk Takipçi kategorisinde XX Fiyatı XX fiyatına düşebilmektedir. Uygulamamızı takipte kalmanızda fayda var.
Ekibimizde birçok alanda çalışan arkadaşlar bulunmaktadır. - Sipariş Birimi - Bakiye Birimi - Uygulama Yazılım Birimi olarak 3 farklı pozisyonda arkadaşlar bulunmaktadır. Herhangi bir sorununuzda bize info@zamedya.com veya destek@zamedya.com adresine mail atarak dönüş bekleyebilirsiniz. Ortalama 6 saat içerisinde mailler yanıtlanmaktadır.
PayTR ile yüklemeleriniz anlık uygulamada görünmektedir. Shopier ile yüklemeleriniz 6 saat içerisinde hesabınıza tanımlanmaktadır. Shipy ile mobil ödemeleriniz anlık hesabınıza geçer fakat nadir durumlarda Telekom firmaları alt yapı güncellemesi yapabiliyor bu sebeple birkaç saat gecikme söz konusu olabilir. Havale ile ödeme yöntemi anlık uygulamada görünmektedir. Genel olarak uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş yaptığınız da bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
Tüm bakiye yüklemeler, aracı firmalar ile gerçekleşmektedir. - Shopier - PayTR - Shipy Tüm ödeme yöntemlerinde, 3D Güvenli SMS doğrulaması ile gerçekleştiği için bilginiz dışında bir miktar çekilmesi imkansızdır. Sistemimiz hiçbir şekilde kart bilgisini kayıtlı tutamaz. Ödeme yaparken uygulama içerisinde aracı firmaların sitesine yönlendiriliyorsunuz. İlgili firmaları internette araştırarak ne kadar güvenli olduğunu öğrenebilirsiniz.
Takipçi siparişi vermeden önce hesabınızı mutlaka herkese açık konuma getirin. Siparişiniz tamamlandıktan sonra tekrardan gizli hesap yaptığınızda bir problem olmayacaktır. Sadece bu süreçte hesabınız herkese açık kalması yeterlidir.
Türk takipçi paketleri şuan için gerçek hesaplardan oluştuğu için, 24 ile 72 saat aralığında gelmektedir. Yabancı takipçi paketleri ise genel olarak 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi durumlarda siparişler 7 güne kadar uzayabilmektedir.
Beğeni paketleri 1 fotoğraf veya video için geçerlidir. Sizin seçtiğiniz fotoğraf / video ' nun bağlantısını kopyalarak satın alma işlemi yaparken istenilen alana yapıştırmanız gerekmektedir. Aksi halde sistem hangi fotoğrafa beğeni göndereceğini bilemeyeceği için siparişiniz iptal edilecektir.
İlk olarak profilinize gelin, sağ üst köşedeki ayarlar sekmesine dokunun. ( Üç nokta ) Karşınıza çıkan menüde orta kısımda (Hesap başlığı altında) Gizli Hesap seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayarak hesabınızı gizleyebilirsiniz.
Instagram link kopyalama işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle paylaşımın üzerine gelmeli ve üst üste üç nokta simgesine tıklamalısınız. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan “Paylaşım URL'sini Kopyala” seçeneğini tıkladığınızda işlem tamamlanmış olacaktır.
5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.