ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

ZAMedya Mobil Uygulama

Mobil uygulamamızı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Anasayfa > Mobil Uygulama

ZAMedya Ekibi

Uygulama Nasıl Kurulur ?

Android APK Yükleme Nasıl Yapılır? (Adım - Adım)

Eğer yüklemek istediğiniz uygulama ya da oyun mağazada yer almıyorsa ya da değiştirilmiş bir sürümüne erişmek istiyorsanız, bu durumda dosyayı internetten indirmeniz gerekiyor. Bu noktada en güzel örneklerden birisi Flappy Bird olabilir çünkü bu uygulamaya artık Play Store üzerinden erişmek mümkün değil.

Adım 1: Bilinmeyen Kaynaklar'ı Açın

Eğer akıllı telefonunuza ya da tabletinize ilk defa (.apk) dosyası yükleyecekseniz, öncesinde bazı işlemleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar -> Güvenlik sekmelerini takip edin ve 'Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver' kutucuğunu aktif hale getirin. Buradaki adımlar cihaz bazında değişiklik gösterebilse de genellikle benzer süreçlerden oluşuyor.

Adım 2: APK Dosyasını İndirin

APK indirmek için tıklayın. İlk adımın ardından cihazınız APK kurmaya hazır hale geldi. Bunun ardından cihazınıza kurmak istediğiniz uygulamayı internette arayın, bulun ve indirin. Tam da bu sırada Tamindir gibi güvenilir kaynaklara yönelmenizde fayda var çünkü cihazınıza zararlı yazılım indirme ihtimaliniz bulunuyor.

Adım 3: APK Dosyasını Kurun

Şimdi cihazınızdaki dosya yöneticisine gidin ve indirilenler klasöründe yer alan, indirdiğiniz dosyayı bulun. Bulduktan sonra üzerine tıklayın ve kurulum işlemlerine başlayın. Eğer ilk adımı gerçekleştirdiyseniz ve indirdiğiniz dosya bozuk değilse kurulum işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş oldunuz

Zamedya Mobil Uygulama - Zamedya App

Takipçi ve beğeni arttırma uygulaması olan Zamedya mobil uygulama android takipçi uygulamaları arasında sıkça tercih edilen uygulamalar arasında en üst seviyelerdedir.

Sizde Za medya takipçi uygulaması ile instagram hizmetleri, twitter hizmetleri, facebook hizmetleri, youtube hizmetleri gibi birçok çeşitli hizmet için satın alma yapabilirsiniz. Sosyal medyada yer alan hesabınızın daha bilinir hale getirmek istiyorsanız sizde ZAMedya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Daha öncesinde Play Store üzerinden erişilebilen uygulamamız için artık sadece buradan erişim mümkündür. Dilerseniz yukarıda ki talimatlar doğrultusunda, link üzerinden APK dosyasını indirerek telefonunuza gerekli kurulumu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

ZAMedya güvenli mobil uygulaması ile takipçi ve beğeni arttırma konusunda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.