ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı
Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Facebook Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > Facebook

Sayfanızın beğeni sayısı artar

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • 1 Paylaşım için geçerlidir
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Seçtiğiniz durumun beğeni sayısı artar

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Seçtiğiniz video'nun izlenme sayısı artar

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Facebook Sayfa Beğeni Satın Alma

Facebook sayfa beğeni satın al hizmeti, sosyal medya hesabınızın etkileşim oranlarının arttırılması için takipçi sayınızın yükseltilmesi işlemidir.

Uygun fiyatlar ile takipçi beğeni arttırma gibi işlemler sağlayabilmekteyiz. Genel olarak sosyal medyada takipçi ve beğeni sayısı önemlidir. Sosyal medya hesabınızın yüksek takipçi ve beğeni sayısına sahip olması profilinizin dikkat çekmesi anlamına gelir.Facebook sayfa beğeni sayısını arttırmak için Facebook sayfa beğeni satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Facebook sayfa beğeni sayısının önemli olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Bu konuda birçok Influencer olarak tanımlanan yani yüksek takipçiye sahip kişiler gelir elde ediyor.

Facebook sayfa beğeni satın alma işleminde hesabınızın şifresi asla istenmez. Şifresiz facebook sayfa beğeni satın alma hizmeti sağlıyoruz. Bu konuda şifre paylaşmanız kesinlikle doğru değildir.

Facebook hizmetleri konusunda sizlere sağlayabileceğimiz sayfa beğeni satın alma hizmeti dışında birçok hizmetimiz var. Gönderileriniz için Türk beğeni hizmeti , video izlenme hizmeti ve etkileşim hizmeti gibi keşfete çıkmanız için sizi destekleyecek birçok alternatif hizmet bulunuyor.

Facebook sayfa beğeni yükseltme konusunda birçok çeşitli paketimiz bulunuyor. Facebook Türk gerçek sayfa beğeni, Facebook yabancı gerçek beğeni, Facebook Türk gerçek kadın beğeni hizmetleri ile sizlere Facebook sayfa beğeni sayınızı arttırma konusunda yardımcı olabiliriz.

Facebook Hizmetleri

Facebook hizmetleri , Sosyal medya denilince yıllarca akla gelen ilk site yada uygulama facebook olmuştur. Hatırlanacağı üzere facebook birçoğumuzun hayatına bilgisayarların evlerde giderek yaygınlaşması sonucu girmişti.

Özellikle 2008 yılında facebook hesabı olan kişiler özel kişiler olarak addediliyordu. Herkesin bazı endişe süphe ve kuşkuları vardı. Ama bazı televizyon dizilerinde adının geçmesi, internet ortamında ciddi reklamlarının yapılması ve tüm dünyada teker teker ülke ofislerinin açılması sonucu facebook artık küresel bir iletişim platformu haline geldi.

Facebook Eski Dostları Kavuşturdu

Facebook hayatımıza tam anlamıyla girmeden önce msn gibi chat programları vardı. Facebook ise hem mesajlaşabilme, fotoğraf ve video paylaşım imkanı ve ilk yıllardaki oyunları ile çok sayıda insanın bir hesap açmasını sağladı.

Sonra insanlar okul arkadaşlarını, çocukluk arkadaşlarını, eski komşularını, öğretmenlerini facebook aracılığıyla bulmaya başladılar.

Hatta hemen herkes ‘Biz seninle facebook’ta arkadaş mıyız?’ sorusuyla muhatap oldu. Haliyle bu kadar yoğun talep gören bir uygulama gün geçtikçe giderek büyüdü. Daha sonra bünyesine instagram ve whatsapp gibi pek çok uygulamayı da dahil eden dev bir şirket haline geldi.

Eskisi kadar kullanıcılar tarafından aktif kullanım yok gibi gözükse de facebook aslında hala sosyal medya denilince tüm insanların aklına gelen ilk uygulamadır. Akraba ortamı geyiğinin sebebi de aslında sokaktaki her 5 insanın en az 4’ünün sosyal medya kullanıcı ve facebook hesabının olmasından kaynaklanıyor. Yani etrafınızda gördüğünüz herkesin facebook hesabı mutlaka ama mutlaka vardır. Çoğu kişi aktif kullanım yapmasa da facebook hesabını genellikle günde en az 1 kez olsun kontrol eder.

Haliyle bu yönüyle facebook her anlamda en önemli sosyal medya platformu olma vasfını hak ediyor

Özellikle bir çok firma tarafından facebook bir reklam aracı olarakta kullanılıyor. Mutlaka arama motorlarında araştırdığınız bir ürün yada hizmet hakkında facebookta reklamını kısa bir süre sonra görmüşsünüzdür. Bu durumun temel nedeni çerezlerle alakalıdır. Bu yüzden özellikle Anadolu’da faaliyet yürüten bir çok firma tarafından facebook sayfası açılır. Kampanyalar ve yeni tip fiyatlandırma bilgilendirmeleriyle alakalı sayfasından yayın yapanlar etkileşimlerini de artırmak istemektedir.

Bunun için yapılması gereken profesyonel bir ekip tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetinin alınmasıdır.

Aktif Facebook Hesabı Sahibi Olun

İşte bu konuda hem kurumsal hem de bireysel olarak facebook desteği almak isteyenlere harika bir site tavsiye edeceğiz. Za Medya sitesi facebook başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunda beğeni, izlenme ve takipçi gibi çeşitli hizmetleriyle aktif bir sosyal medya kullanıcısı yada içerik üreticisi olmanızı sağlayan Za Medya her geçen hitap ettiği sosyal medya kitlesini daha da genişletiyor. Sitenin vermiş olduğu facebook hizmetleri hakkında bilgi almak için ilk olarak yapılması gereken Za Medya olarak herhangi bir arama motorunda arama yapmaktır. Zaten karşınıza ilk olarak çıkacak olan adres Za Medya ile aynı alan adını taşıyan kurumsal sitedir.

Siteye giriş yaptıktan sonra ise ana sayfada ücretsiz üye ol butonu göze çarpıyor. Siteye üye olmak ücretsizdir. Bu yüzden Za Medya tarafından verilen hizmetleri ayrıntılı olarak inceleyebilmek için ilk olarak yapılması gereken siteye üye olmaktır.

Bunun için ana sayfada çıkan ücretsiz üye ol yada sitenin sağ üst köşesinde kayıt ol olarak yazan yere tıklanabilir. Daha sonra açılan ekran e-posta adresi, telefon numarası, ad ve soyad, şehir ve şifre bilgisi isteniyor.

Sitenin kullanım sözleşmelerini okuyup inceledim diye işaretlemekte gerekiyor. Bu işlemi de yaptıktan sonra tebrikler siz de Za Medya ailesine katıldınız.

Artık sitenin yapmış olduğu tüm sosyal medya kampanyalarından kısa süre içerisinde haberdar olabilirsiniz.

Za Medya Hizmetleri İnceleme

Sitenin kullanıcılarına vermiş olduğu çok sayıda hizmeti incelemek için sitenin üst kısmındaki bölümde hizmetler yazan bir bölüm var. O bölümün üzerine gelindiğinde sound cloud hizmetleri, spotify hizmetleri, twitch hizmetleri, pinterest hizmetleri, facebook hizmetleri, tiktok hizmetleri, twitter hizmetleri, youtube hizmetleri, instagram hizmetleri olarak yeni alternatifler gözükür.

Bu uygulamaların her birinin içerisinde birbirinden farklı hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerden de birisinin içerisinde girerseniz eğer orada birbirinden farklı birçok paket göreceksiniz.

Biz bu makalemizde facebook hizmetlerini yakın mercek altına alacağız. Unutulmamalı ki buradaki hizmetlerden sadece kurumsal firma yada sayfalar değil aynı zamanda bireysel kullanıcılarda faydalanabiliyor.

Facebook Hizmetleri

Za Medya tarafından facebook hizmetleri kapsamında 3 farklı hizmet sunuluyor. Bunların ilki sayfa beğeni hizmetidir. Bu hizmet kapsamında kurumsal yada bireysel sayfanıza beğeni çekebilir ve kısa süre içerisinde facebook üzerinden binlerce insana ulaşabilirsiniz.

İkinci hizmetse durum beğeni hizmetidir. Bu hizmet sayesinde de herhangi bir paylaşımınız ciddi etkileşim alabilir. Bu sayede ön plana çıkarmak istediniz bir paylaşım tüm facebook platformunda gözle görülecek derecede çok kişiye ulaşabiliyor.

Üçüncü hizmetse video izleme hizmetidir. Bu hizmet sayesinde de facebook üzerinden paylaşılan hizmetler çok sayıda kullanıcı tarafından izlenebilir.

Bu izlenmeler sayesinde de paylaşılan video birçok farklı hesaba erişerek beğeni ve paylaşım oranı yükseltilebilir.

Facebook Sayfa Beğeni Hizmetleri

Bu hizmetler arasında en çok tercih edilenlerin başında facebook sayfa beğeni hizmetleri geliyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcıların sırasıyla hizmetler, facebook hizmetleri, facebook sayfa beğeni hizmetleri butonlarına tıklaması gerekiyor.

Bu şekilde alınan hizmet sayesinde binlerce beğeni almış bir sayfa sahibi olabilirsiniz. Eğer ürettiğiniz içerikler daha fazla takipçi çekmeye uygunsa sonraki süreçlerde insanların ilk olarak bakacağı şey sayfanızın kaç kişi tarafından takip edildiğidir. Genel kanı çok takipçili hesapların daha güvenilir olduğu yönündedir.

Facebook sayfa beğeni hizmetleri kapsamında 10 farklı paket kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu paketler arasında 1000 sayfa beğenisi 60 TL, 2000 sayfa beğenisi 120 TL, 3000 sayfa beğenisi 180 TL, 4000 sayfa beğenisi 240 TL, 5000 sayfa beğenisi 300 TL, 6000 sayfa beğenisi 360 TL, 7000 sayfa beğenisi 420 TL, 8000 sayfa beğenisi 480 TL, 9000 sayfa beğenisi 540 TL, 10000 sayfa beğenisi ise 600 TL olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tüm bu paketlerden en uygun olanı hangisi ise tercih edilebiliyor. Facebook sayfa beğeni hizmetleri ile ilgili olarak alım yapacak olanların unutmaması gereken en önemli konuların başında bakiye yokken hizmet alımı yapılamayacağıdır. Bunun için mutlaka hesapta aktif bakiyenin bulunması gerekir. Za Medya hesabına nasıl paket yükleneceği ile ilgili olarak aşağıda farklı başlıklar altında bu konudan bahsedeceğiz.

Bu hizmetle alakalı bilinmesi gereken bir diğer konu ise hizmetlerin şartları hakkındadır. Tüm sayfa beğeni gönderimleri 72 saat içerisinde gönderilir. Bunun yanı sıra beğeniler 0-24 saat arasında gelemeye başlar. Yabancı gerçek ve bot hesaplar yönlendirilir. Bu hizmet sadece 1 paylaşım için geçerlidir. Ortalama olarak yüzde 25 oranında verilen beğeniden düşüş yaşanabilir. Bu tabi ki kesin bir oran değildir. Tamamı da beğeniyi geri alabilir. Sipariş sağlayıcı ile yaşanabilecek olası problemler nedeniyle 1 haftaya kadar uzayabilir.

Za Medya aracılığıyla tüm bu hizmetleri almak isteyen kullanıcılar yukarıda da belirttiğimiz üzere önce üye olmalı, sonra hesabına bakiye yüklemeli ardından ise kendisine en uygun facebook paketini seçerek saatler içerisinde gelen facebook sayfa beğeni hizmetleri tadını çıkarmalıdır.

Konuyla ilgili herhangi bir sorunda ise sitenin bu konuda 7/24 destek hattı bulunmaktadır.

Facebook Durum Beğeni Hizmetleri

Za Medya tarafından sunulan bir başka hizmette facebook durum beğeni hizmetleri uygulamasıdır. Bu hizmet sayesinde facebook üzerinden paylaştığınız durumlar anlık olarak çok sayıda beğeni alır. Bu beğeniler ise sizin sosyal medyada çok etkin olduğunuz imajını estirir.

Bu hizmeti almak istiyorsanız Za Medya sitesini ziyaret ederek hizmetler bölümündeki facebook hizmetleri butonuna tıklamalısınız. Burada açılan yeni sayfadan facebook durum beğeni hizmetlerine tıklayabilir ve 10 farklı facebook durum beğeni paketini görebilirsiniz.

Bu paketler sırasıyla 100 durum beğenisi 6 TL, 200 durum beğenisi 12 TL, 300 durum beğenisi 18 TL, 400 durum beğenisi 24 TL, 500 durum beğenisi 30 TL, 600 durum beğenisi 36 TL, 700 durum beğenisi 42 TL, 800 durum beğenisi 48 TL, 900 durum beğenisi 54 TL, 1000 durum beğenisi ise 60 TL olarak satılıyor.

Bu paketlerin tercihi tamamen kullanıcının kendisine aittir. Genel olarak eğer bütçe yeterliyse 1000 durum beğenisi için 60 TL olan paket tercih ediliyor. Tabi ki herkesin kendisine göre tercih edeceği farklı paketler söz konusudur.

Facebook Video İzleme Hizmeti

Facebook video izleme hizmeti genel olarak kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen bir hizmet türüdür. Bu hizmet sayesinde facebook hesabınızdan paylaştığınız bir videoyu kısa süre içerisinde çok sayıda kişi tarafından izlenilmiş bir hale getirebiliyorsunuz. Videonun yüksek oranda izlenmiş olması ise yeni görenlerin de merak etmesine sebep olacaktır. Sosyal medyada genellikle topluluğun tercih ettiği bir şeyin incelenmesi gibi bir merak vardır.

Eğer içerikleriniz orjinalse bu hizmeti satın alarak oluşturduğunuz popülariteniz kısa süre içerisinde göreceksiniz ki organik bir seviyeye gelecek.

Facebook video izleme hizmeti tüm kullanıcılara gayet uygun şartlarda Za Medya tarafından veriliyor. Bu hizmet kapsamında 1000 video izlenmesi için 5 TL tahsil edilirken 100 bin izlenme içinse 500 TL gibi bir ücret alınıyor.

Elbette bu paketlerin arasında onlarca farklı pakette bulunuyor. Bu paketleri incelemek için mutlaka Za Medya sitesini ziyaret etmelisiniz. Böylelikle kendi ihtiyacınıza ve bütçenize göre aldığınız harika bir Facebook video izleme hizmeti kısa süre içerisinde sizin de bir sosyal medya fenomeni olabilmeniz için yolunuzu açar.

Sosyal Medya Fenomenliğine İlk Adımı Atın

Şunu artık kabullenmek gerekiyor. Çevremizde gördüğümüz insanların ve bizim sosyal medya artık tabiri caizse hayatımızın bir parçası oldu. Sosyal medya hatta bir sektör haline geldi. İnsanlar bu platformu sadece kullanmıyor aynı zamanda gelir temin edenlerde azımsanamayacak derecede fazladır.

Hatta tam zamanlı iş olarak sadece sosyal medyaya odaklanan kişilerin sayısı bile dünya genelinde milyonları bulmaktadır. Sosyal medya bu kadar hayatımızın içerisindeyken onu en verimli şekilde kullanmakta çok önemlidir. Yukarıda genel hizmetlerinden bahsettiğimiz ve özellikle facebook hizmetleri konusuna değindiğimiz Za Medya sitesi bu konuda sektörün önde gelen platformlarından bir tanesidir.

Düşünsenize bütçenize göre uygun bir meblağ ödüyor ve kısa süre içerisinde bin belki 100 bin belki de 1 milyon etkileşim alıyorsunuz. Üstelik aldığınız bu etkileşimler bir süre sonra hesabınızdaki doğal etkileşimler haline de gelebiliyor. Böylelikle Za Medya ile sizde sosyal medya fenomenliğine ilk adımınızı atmış oluyorsunuz.

Za Medya Hesabına Bakiye Yükleme

Za Medya hesabına bakiye yüklemesi yapmak isteyen kullanıcılar zaten bu aşamaya gelmişse muhtemelen üye olmuşlardır. Üyelik işlemlerini tamamlayan her kullanıcı hesabına para yükleyebilir. Aslında yatırılan bu meblağ sitedeki tüm hizmet ve paketlerden faydalanmanız için sizden tahsil edilecek ücretin teminat altına alınması işlemidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık kağıt para hayatın birçok yerinde kullanılmıyor. Bu nedenle dijital rakamlar halinde para karşılığı olan kullanımlar oldukça moda duruma geldi. Ülkemizde bu atılım için biraz geç kalındığı düşünülse de genel olarak dijital alım satım konusu giderek yaygınlaşıyor.

Za Medya hesabına bakiye yüklemek zannedildiğinin aksine oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak yapılması gereken hesaba giriş yapmaktır. Hesabı giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bakiyenizi gösteren bir ikon göreceksiniz. Bu ikona tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada iki farklı güvence ile kredi kartı para yükleme seçeneği, mobil ödeme ve havale ödemeleri vardır. Bunlardan hangisi daha uygun görülüyorsa yada hangisinin daha güvenlikli olduğu düşünülüyorsa o tercih edilebilir.

Ödemelerle ilgili oluşabilecek olan masraflardan Za Medya sitesi sorumlu tutulmuyor. Yani havale ve diğer işlemler yapılırken mutlaka herhangi bir masraf bedeli çıkıp çıkmadığı kontrol edilmelidir.

Sonrasında yapılacak bir itiraz sorunu gidermeyebilir. Gerekli bakiye yükleme işlemi yapıldıktan sonra site yönetimi tarafından kısa süre içerisinde para bakiye olarak hesaba aktarılacaktır.

Bakiyeyi doğru ve verimli kullanmakta oldukça önemli bir konudur. Genellikle siteye yeni üye olan kullanıcılar tüm paketleri hızlı bir şekilde satın alıp sonra siteye bir daha hiç uğramıyorlar. Bunun yerine tüm hizmet ve paketleri ihtiyaç durumuna göre deneyerek satın almak daha mantıklı bir davranış olacaktır.

Bu sayede yüklü paketler alıp tecrübe etmek yerine düşük paketlerle hem site hem de hizmetleri tanınmış olacaktır.

Za Medya sitesinde kredi gibi bir sistem yoktur. Yani olmayan bir para ile herhangi bir paket yada hizmet satın alamazsınız. Bu nedenle sık sık bakiye kontrolü yapmak sağlıklı olacaktır. Çünkü havale tipi ödemeyi tercih eden bir kullanıcı eğer Za Medya tarafından kullanılan bir banka üzerinden bu işlemini yapmayacaksa hafta sonuna denk gelen bir aktarım için günlerce beklemek zorunda kalabilir.

Emin olun almış olduğunuz hizmetle fiyatın dengesinde hizmet kalitesinin daha da üstte olduğunu sizlerde göreceksiniz. Her şeye rağmen sosyal medyanın inişli çıkışlı bir seyri olduğu unutulmamalı, hizmet ve paket alımlarında bu durum mutlaka hatırlanmalıdır.

Za Medya Bize Anlat Hizmeti

Tüm bu hizmet ve paketlerle geniş bir kullanıcı ağı oluşturan Za Medya iletişim konusunda da çok kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Site tarafından sunulan iletişim kanalları arasında ‘Bize Anlat’ tercihi öne çıkıyor.

Bu imkan sayesinde site ile ilgili yaşanan bir sorun, paketlerde yada hizmetlerdeki sıkıntı, herhangi bir tavsiye veya öneri site yönetimiyle kısa sürede paylaşılabiliyor.

Buradaki en önemli konu orada istenen 3 farklı bilginin ilkidir. Yani doğru bir e-posta hesabı yazmak çok önemlidir. Çünkü dönüş e-post adresine yapılacaktır. Bu nedenle e-posta adresinin doğru yazılıp yazılmadığının kontrol edilmesi büyük önem arz etmektedir.

Mesela şu şekilde bir mesaj gönderilmesi gerekiyor:
‘e-posta adresi: u………@a……….com
Konu: FACEBOOK VİDEO İZLENMEM GELMEDİ
Yaşadığın problemi burada bizimle paylaşabilirsin
Facebook hesabım için satın aldığım 1000 adet video izleme paketi ile ilgili yaptığım satın alım sonucu ilgili izlenmeler videoya yansımadı.’
Örneğin bu tarz bir sorunun çözümü için site kısa süre içerisinde irtibata geçecektir. Buradaki temel nokta şudur. Örnek olarak verdiğimiz bu mesaj üzerinden gidecek olursak eğer bu tarz bir mesaj gönderilmeden önce mutlaka paketin alım saatine bakılmalıdır. Ayrıca paketin alım aşamasındaki bilgilendirmeler okunmalıdır.

Mesela paket alınmasının üzerinden 24 saat geçene kadar aktarım devam edecek uyarısı varsa tedirgin olmaya gerek yoktur.

p>Farklı bir durum varsa zaten sitenin yetkilileri tarafından kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Bu nedenle ‘Bize Anlat’ tercihi bir çok kullanıcının en çok tercih ettiği Za Medya iletişim kanallarının başında geliyor.

Ayrıca sitenin e-posta adresi de iletişim kısmında yer alıyor. Bu kısım sayesinde de mail yolu ile siteyle irtibat kurabilmek mümkün oluyor. Bir diğer iletişim olanağı ise whatsapp destek hattıdır. Malum artık en hızlı haberleşme arazı whatsapp oldu. Bütün iletişim o yeşil telefon logolu uygulama üzerinden yapılıyor.

Bu nedenle sitenin aynı bölümündeki whatsapp destek hattı logosuna da tıklayarak ilgili numaraya erişebilirsiniz.

Ayrıca sitenin instagram hesabı da aktif olarak erişime açıktır. Bu hesabı da takip etmenizi tavsiye ederim. Çünkü aktif olarak eklenen yeni hizmetler, yapılan indirimler, kampanyalar bu hesap üzerinden paylaşılıyor.

Za Medya Blog İle Sosyal Medya Hakkında Her Şey

Blog okumak çok eğlencelidir. Genellikle saatlerce sıkılmadan okunur. Sosyal medya hakkında bilgilendirici içeriklerin olduğu bir blog ise vazgeçilmez olabilir. Za Medya bu konuda hakkında da bir blog hizmeti sunuyor.

Emin olun Za Medya blogta okuyacağınız bir çok bilgiyi ilk defa duyacak ve sosyal medya hayatınıza hızlı bir şekilde yansıtacaksınız. Sitenin blog hizmetinden faydalanmak için üye olma zorunluluğu bulunmuyor. Ama sitenin bu kapsamlı bilgilendirme yazıları görülünce zaten kısa süre içerisinde üyelik işleminin yapılacağını düşünüyorum.

Blogta yer alan bilgilerin büyük çoğunluğu uzman kişiler tarafından yazılıyor. Aynı zamanda farklı kişilerin kontrolünden geçiriliyor. Bu nedenle bilgilerin doğruluğu ile ilgili herhangi bir sorun bulunmuyor.

Blog yazısı için bir fikri yada tavsiyesi olanlarda bunun için aynı şekilde Za Medya bize anlat imkanını kullanabilir. Bilindiği üzere site tarafından sunulan bize anlat tercihi sayesinde site yetkilileriyle kısa ve pratik bir yoldan iletişim kurabilmek mümkün oluyor.

Za Medya Telefon Uygulaması

Za Medya hizmetlerini sadece internet sitesi aracılığıyla vermiyor. Aynı zamanda Google play üzerinden de indirilebilen uygulamasıyla ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Bu uygulamayı indirmek için Google Play’e giriş yapıp Za Medya adıyla arama yaptırmak gerekiyor. Arama sonucunda karşınıza çıkan lisanslı ve ücretsiz Za Medya uygulamasını indirebilirsiniz.

Bu uygulama oldukça basit ve güvenilir bir uygulamadır. Şu an için henüz app store üzerinden indirme işlemi yapılamıyor. Lakin sitede bununla alakalı app store uygulamasının da yapım aşamasında olduğu bilgisi paylaşılmaktadır.

Za Medya Süper İndirimleri Kaçırmayın

Za Medya sitesi tarafından sık sık sosyal medya paketleriyle alakalı indirimler yapılıyor. Bu indirimleri kaçırmak istemeyenlerin tek yapması gereken siteyi ziyaret edip ana sayfadaki aktif indirim ilanlarını incelemektir.

Burada mutlaka sizin ihtiyaç duyduğunuz paketlerden bir tanesinde indirime rastlayabilirsiniz. Bu indirimler sayesinde alacağınız hizmeti 1 değil 2 olarak alıp 1 tane alıyormuş gibi ödeyebilirsiniz. Çünkü bazı indirimler neredeyse yüzde 50 hatta yüzde 60’a kadar ulaşıyor.

Gördüğünüz üzere sosyal medyada ve özellikle facebook uygulamasında aktif bir kullanıcı olup geniş kitlelere hitap etmenin yolu kısaca Za Medya sitesinden geçiyor.

2 Dakika önce 3000 Instagram Düşmeyen Takipçi siparişi verildi.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.