Sound Cloud Takipçi Satın Al

Sound Cloud Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > Sound Cloud

Hesabınızın takipçi sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Şarkınızın beğeni sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Şarkınızın dinlenme sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • Yabancı gerçek & bot karışık
 • Düşüş yaşanabilir, garanti verilmemektedir.
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Sound Cloud Takipçi Satın Alma

Sound Cloud takipçi satın al hizmeti, sosyal medya hesabınızın etkileşim oranlarının arttırılması için takipçi sayınızın yükseltilmesi işlemidir.

Uygun fiyatlar ile takipçi beğeni arttırma gibi işlemler sağlayabilmekteyiz. Genel olarak sosyal medyada takipçi ve beğeni sayısı önemlidir. Sosyal medya hesabınızın yüksek takipçi ve beğeni sayısına sahip olması profilinizin dikkat çekmesi anlamına gelir. Sound Cloud Takipçi sayısını arttırmak için Sound Cloud takipçi satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sound Cloud takipçi sayısının önemli olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Bu konuda birçok Influencer olarak tanımlanan yani yüksek takipçiye sahip kişiler gelir elde ediyor.

Sound Cloud takipçi satın alma işleminde hesabınızın şifresi asla istenmez. Şifresiz takipçi satın alma hizmeti sağlıyoruz. Bu konuda şifre paylaşmanız kesinlikle doğru değildir.

Sound Cloud hizmetleri konusunda sizlere sağlayabileceğimiz takipçi satın alma hizmeti dışında birçok hizmetimiz var. Gönderileriniz için Türk beğeni hizmeti , video izlenme hizmeti ve etkileşim hizmeti gibi keşfete çıkmanız için sizi destekleyecek birçok alternatif hizmet bulunuyor.

Sound Cloud takipçi yükseltme konusunda birçok çeşitli paketimiz bulunuyor. Sound Cloud Türk gerçek takipçi, Sound Cloud yabancı gerçek takipçi, Sound Cloud Türk gerçek kadın takipçi ve Sound Cloud düşmeyen gerçek yabancı takipçi hizmetleri ile sizlere Sound Cloud takipçi sayınızı arttırma konusunda yardımcı olabiliriz.

Sound Cloud Hizmetleri

Sound Cloud hizmetleri, İnternet üzerinden müzik ve ses dosyaları için dosya yükleme, dinleme ve indirme mantığına dayalı olarak çalışan Sound Cloud platformu 2007 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Almanya merkezli bir platformdur.

Şu an için kullanıcı sayısında 76 milyonlara yaklaşan platformla alakalı olarak Türkiye içerisinde Za Medya sitesince destek hizmetleri sunuluyor.

Bilindiği üzere Za Medya sitesi İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Twitch ve daha birçok sosyal medya platformuyla alakalı ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin sunulduğu platformların bir diğeri ise Sound Cloud hizmetleridir. Sound Cloud hizmetleri kapsamında Za Medya içerisinde 3 farklı hizmet tipi kullanıcılara sunuluyor.

Bu hizmetler takipçi, beğeni ve dinlenme hizmetleridir. Tüm bu ayrıcalıklı ve avantajlı hizmetlerden faydalanmak isteyenlerin ilk yapması gereken Za Medya sitesine üye olmaktır. Çok basit bir şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlanan üyelik işleminin ardından ise site hesabına bir bakiye yüklemesi yapmak gerekiyor. Bunun temel nedeni sitede satın alınan tüm paketlerin ücretleri bakiyeden düşüyor. Haliyle bakiyedeki ücret yeterli değilse paketin alımı mümkün olmuyor.

Sound Cloud Takipçi Hizmetleri

Za Medya tarafından Sound Cloud hizmetleri kapsamında üç farklı hizmet türü üzerinden çalışma yürütülüyor. Bu çalışmalar arasında en çok bilinen ve tercih edilen takipçi hizmetleridir. Toplam 20 paket ile verilen bu hizmetin ilk paketi 500 twitter takipçisinin 80 TL ile verildiği şekildedir. Her paket 500 sound cloud takipçi ve 80 TL artışla devam eder. En yüksek paket ise 10 bin takipçinin 1600 TL karşılığı sunulduğu pakettir.

Bu ve diğer Sound Cloud paketlerinin açıklama kısmında yazan standart metinde tüm aktarımların 72 saat içerisinde tamamlanacağı yazar. Yani hangi paket seçilmiş olursa olsun 72 saatin sonunda sipariş teslim alınıyor. Bunun yanında en geç 24 saat içerisinde ise siparişin yönlendirilmeye başlayacağı yazıyor.

Ayrıca gönderilen takipçilerin yabancı ve bot takipçilerden oluştuğu ile ilgili olarak bir ibare bulunuyor. Tüm paketlerde de yazdığı üzere paketlerde verilen standartlardan yüzde 25 oranında bir düşüş yaşanması riskini de göz önünde bulundurmak tavsiye ediliyor. Tabi bu rakam daha fazla veya daha ya da hiç olarak değişmeye müsaittir.

Bu standartları göz önünde bulundurarak bir alım yapmak herhangi bir sorun yaşanmaması açısından daha sağlıklıdır.

Sound Cloud Beğeni Hizmetleri

Sound Cloud platformuyla alakalı olarak Za Medya sitesinde verilen bir diğer hizmet türü ise beğeni hizmetleridir. Üyelik sistemi yürüten Sound Cloud platformu aynı zamanda beğenilerle de kullanıcı hesaplarının etkileşim oluşturuyor. Yani bir üye başka bir üyenin paylaşımını beğenebiliyor.

Bu konuda ek bir desteğe ihtiyaç duyanlar içinse Za Medya sitesi tarafından birçok paket türü ile farklı hizmet sunuluyor. Toplam 39 farklı paket sunulan hizmet türü kapsamında en düşük paket 60 TL karşılığında satın alınabiliyor. Bu ödeme karşılığında 1000 beğeni sunuluyor. Devamındaki paketlerde ise her 500 sound cloud beğeni için 30 TL artış yaşanıyor.

Bu 39 paketin en yükseği ise 2340 TL karşılığında 20 bin beğeninin verildiği pakettir.

Sound Cloud Dinleme Hizmetleri

Za Medya sitesi tarafından verilen bir diğer hizmet türü ise dinleme hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında 1000 sound cloud dinlenme 5 TL karşılığında veriliyor. Onlarca farklı paketin yer aldığını belirtmekte de fayda var. Herkes kendi bütçesine göre istediği paketi satın alabiliyor. Paketler 1000 beğeni ve 5 TL artışla yükselmeye devam ediyor.

Za Medya tarafından sunulan dinleme hizmetleri ile ilgili yönlendirmeler ise en geç 24 saat içerisinde hesaba yansımaya başlıyor. Siparişin tamamlanması ise en geç 72 saati buluyor.

 

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.