ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Twitch Takipçi Satın Al

Twitch Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > TwitchZa Medya Twitch Hizmetleri

Sosyal medya platformlarının sayısı sürekli artıyor. Herkesin sosyal medyadan beklentisi farklılaştı. Kimi insanlar fotoğraf paylaşıp takip etmek istiyor. Kimi insanlar sadece birkaç cümle ile gündemi takip etmek istiyor. Kimi insanlar akraba, eş, dost, komşu nerede ne yapıyor onu merak ediyor. Kimi insanlar dizilerden ve filmlerden tutunda araba parçalarının nerede üretildiğine dair çekilen videoları izliyor.

Bunlardan farklı olarak hemen hemen 10 yıl önce tanıdığımız Twitch platformu da geniş bir kitleye ulaşan uygulamalardan bir tanesi oldu.

Kısaca canlı yayın sistemi diyebileceğimiz Twitch aslında yayıncı ile karşılıklı sohbet etme olanağı sağlayan tabiri caizse kahveleri yudumlarken yapılan muhabbetin adresidir. Bu platformun bilinirliğini artıran neden League of Legend oyunuyla alakalı yapılan yayınlardı.

ABD merkezli bu platform sayesinde bağış ve Twitch ortaklığı kurmak yöntemiyle gelir temin edebilmekte mümkün oluyor. Özetle bu platformun bu kadar çok sevilmesinin en temel nedeni samimi ortamdan kaynaklıyor.

Yayıncıların genel olarak özgün yayınlar yapması sonucu kısa sürede bir kitle elde edebilmesi mümkün oluyor. Türkiye’de yıllarca birçok branşta yaptığı işlerle ünlenen bazı isimlerde Twitch üzerinden yaptıkları yayınlarla geniş kitlelere hitap ediyor. Platforma erişebilmek için aynı alan adlı sitesine giriş yapmak veya uygulamasını mobil cihaza indirmek gerekiyor. Daha sonra kısa süreli bir üyelik işlemiyle platformda kullanılmaya başlanıyor.

Za Medya Twitch Hizmetlerinden Memnun Kalacaksınız

Twitch üzerinden yapılan yayınlarda özellikle sosyal medya danışmanlık destekleri yeni bir hesap için çok büyük önem taşıyor. Genellikle kurumsal ve yüklü bireysel birçok hesabında aldığı bu destek Za Medya sitesi tarafından veriliyor.

Za Medya sitesi aklınıza gelebilecek hemen her sosyal medya platformuyla alakalı geniş kapsamlı hizmetler veriyor. Takipçi, beğenme, video izleme, abone olma gibi birçok hizmeti çok uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde veren Za Medya sitesi Twitch hizmetleriyle de üyelerini memnun ediyor.

Site içerisindeki Twitch hizmetleri erişmek isteyenler ilk olarak Za Medya üyesi olmalıdır. Ayrıca hizmetlerin içerisindeki paketleri alabilmek içinde hesaplarda yeterli miktarda bakiye bulunmalıdır.

Eğer bu şartlar sağlandıysa sitenin içerisinde önce hizmetler yazılı yerin üzerine gelip ardından altında çıkan ‘Twitch Hizmetleri’ yazısına tıklanması gerekiyor.

Buraya tıklandıktan sonra açılan yeni ekranda karşınıza iki farklı hizmet türü çıkacak. Bunların biri takipçi diğeri ise video izlenme hizmetleridir. Bu hizmetlerin hangisi tercih edilecek onun üzerine tıklanıp paketler incelenebilir.

Za Medya İle Twitch Takipçi Hizmetleri

Twitch platformu kapsamında Za Medya tarafından sunulan hizmetlerin başında twitch takipçi hizmetleri geliyor. Bu hizmette 20 farklı paket sunuluyor. Bu paketlerin en düşüğü ve ilki 80 TL karşılığında 500 twitter takipçisi verilen pakettir. İkinci ve devam paketi ise 1000 takipçi ve 160 TL karşılığında veriliyor. Bu şekilde her paket 500 takipçi ve 80 TL artışla devam ediyor.

En yükse pakette ise 10 bin takipçi 1600 TL bedelle üyelere veriliyor. Sitenin bu hizmetinden faydalanmak için hesapta mutlaka paket için istenilen kadar bir bakiye olması gerekiyor.

Za Medya Twitch Video İzlenme Hizmetleri

Za Medya sitesinde verilen Twitch hizmetlerini bir diğeri ise twitch video izlenme hizmetidir. Bu hizmet kapsamında üyelere 1000 izlenme 5 TL karşılığında veriliyor. Devamda bulunan paketler 1000 izlenme ve 5’er TL artışla devam ediyor. En yüksek paket ise 100 bin izlenmenin 500 TL karşılığında verildiği paket türüdür.

Bu paketler sipariş verildikten en geç 72 saat sonra tamamlanmış halde teslim ediliyor. En geç 24 saat içerisinde ise aktarım başlıyor.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.