ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı
Youtube Abone Satın Al

Youtube Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > Youtube

Kanalınıza Türk gerçek kişiler abone olmaktadır.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-6 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Türk Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Seçtiğiniz videonun izlenme sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 36 saat içerisinde tamamlanır
 • 24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Videonuzun izlenme sayısı artar

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • 1 Gönderi için geçerlidir
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Youtube Abone Satın al

Youtube abone satın al hizmeti, sosyal medya hesabınızın etkileşim oranlarının arttırılması için abone sayınızın yükseltilmesi işlemidir.

Uygun fiyatlar ile abone ve beğeni arttırma gibi işlemler sağlayabilmekteyiz. Genel olarak sosyal medyada abone ve beğeni sayısı önemlidir.

Sosyal medya kanalınızın yüksek abone ve beğeni sayısına sahip olması kanalınızın dikkat çekmesi anlamına gelir. Youtube Abone sayısını arttırmak için Youtube abone satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Youtube abone sayısının önemli olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Bu konuda birçok Influencer olarak tanımlanan yani yüksek aboneye sahip kişiler ciddi gelirler elde ediyor.

Youtube abone satın alma işleminde kanalınızın şifresi asla istenmez. Şifresiz abone satın alma hizmeti sağlıyoruz. Bu konuda şifre paylaşmanız kesinlikle doğru değildir.

Youtube hizmetleri konusunda sizlere sağlayabileceğimiz abone satın alma hizmeti dışında birçok hizmetimiz var. Gönderileriniz için Video beğeni hizmeti ve video izlenme hizmeti gibi keşfete çıkmanız için sizi destekleyecek birçok alternatif hizmet bulunuyor.

Youtube abone yükseltme konusunda birçok çeşitli paketimiz bulunuyor. Youtube gerçek abone, Youtube gerçek abone, Youtube Türk abone, Yabancı abone hizmetleri ile sizlere Youtube abone sayınızı arttırma konusunda yardımcı olabiliriz.

Youtube Hizmetleri

Youtube abone satın al Televizyon dizileri artık internetten izleniyor. Yeni çıkan şarkılarda internetten dinleniyor. Sektörde bir işin başarılı olup olmadığı internet izlenmelerinden çıkarılıyor. Haliyle video izleme platformları bu nedenle çok büyük önem kazanıyor.

Bunlar arasında en çok kullanılan ise Youtube platformudur. Hatta Youtube üzerinden çektiği videolarla ve açtığı kanallarla yepyeni bir mesleğin kapısını aralayan binlerce kişi bulunmaktadır.

Milyonlarca takipçisi olan hesaplar vardır. Bu hesapların daha da aktif olması içinse bazı danışmanlık desteklerine ihtiyaç duyulur. Bu konuda birçok sosyal medya platformu için hizmet veren Za Medya sitesi ön plana çıkıyor.

Sitede Youtube hizmetleri de önemli bir yer tutuyor. Her geçen gün dünya genelinde yüz binlerce yeni hesabı sisteme dâhil eden Youtube tüm kullanıcılarına kanal açabilme imkânı da tanıyor. Bu kanallar tüm Youtube kullanıcıları tarafından takip edilebiliyor, beğenilebiliyor ve hatta beğenmeme imkanı da sunuluyor.

Böyle bir platformun içerisinde abone kazanma, video beğeni desteği gibi birçok hizmette ücretli olarak Za Medya tarafından sunuluyor. Bu sayede hesapların etkileşimleri artıyor ve daha geniş bir kitleye hitap edebiliyorlar.

Za Medya sitesi tarafından sunulan Youtube hizmetleri 3 farklı gruba ayrılıyor. Bunlardan ilki en yaygın olan Türk abone hizmetleridir. İkincisi izlenme hizmetleridir. Üçüncüsü ise beğeni hizmetleridir.

Tüm bu hizmetlerin hepsi birçok paket halinde site kullanıcılarına belli bir ücret tarifesi dahilinde sunulmaktadır. Herkes kendi bütçesine göre dilediği hizmeti ve paketi tercih edebilir. Bu hizmetlerin hepsi kendi içerisinde farklı şartlara tabidir.

Youtube Türk Abone Hizmetleri

Youtube abone satın al Za Medya Youtube hizmetleri kapsamında sunulan Youtube Türk abone hizmeti sitede en çok tercih edilenler arasındadır. Bu hizmet sayesinde yeni açılan bir Youtube kanalı kısa süre içerisinde çok sayıda takipçiye ulaşabiliyor.

Hizmetin elde edilebilmesi için ilk olarak Za Medya üyesi olmanın yanı sıra hesaba bakiye yüklemek ve bu bakiyenin uygun olduğu bir paket tercih etmek gerekiyor. Bu aşamalar aşağıdaki farklı maddelerde daha da açıkça anlatılacaktır.

Türk abone hizmetlerine gelecek olursak bu hizmetin içeriği şu şekildedir: Verilen sipariş en geç 48 saat içerisinde kanala teslim ediliyor. Yine en geç 6 saat içerisinde takipçiler kanala yönlendirilmeye başlanıyor. Takipçilerin tamamı bot ya da tamamı gerçek değildir. Bir kısmı gerçek bir kısmı bot takipçilerden yönlendirilmektedir.

Gönderilen takipçilerin %25 gibi bir kısmının geri takibi bırakması gibi bir ihtimal bulunuyor. Ama bu kesin bir sayı değildir. Hiç düşmeyebilir ya da tamamı düşebilir. Bu şartları göz önünde bulundurarak paket alımı yapılması olası bir sorunun kanal sahipleri tarafından önceden bilinmesini sağlar.

Tabi sosyal medya platformlarının içerisinde takipçi geliş ve gidişi gibi durumlar çok değişkendir. Bu yüzden Youtube kanalı çok aktif olmalıdır. Aktif olmayan bir kanalda yeterli sayıda abonenin olmaması çok normaldir. Bu nedenle satın alınan gerçek abonelerinde kanalda tutulabilmesi için özgün içerik üretilmelidir.

Özgün içerikten kastımız kanalın bir branşının olmasıdır. Örneğin arabalarla ilgilenen bir kanalın makyaj videosu çekip koyması kanalın kısa sürede takipçilerini kaybetmesine neden olabilir.

Eğer makyaj kanallarından abone çekilmek isteniyorsa bu durumda araba ile makyaj konuları nasıl birbirine dahil edilip tek bir video çıkarılabilir bunun üzerinde düşünmek gerekir. Örneğin Youtube makyaj kanalı yayıncısına araba kullandırmak gibi ya da aynı yayıncıya bir arabayı boyatmak gibi düşünceler sıralanabilir.

Youtube platformunda olay budur. Yani abone video izlerken hiç sıkılmamalıdır. Tabi yayın kuralları da mutlaka olmalıdır. Bu kuralların dışına mümkün olduğunca çıkılmaması hesabın saygınlığını daha da artırır.

Za Medya tarafından verilen Türk abone hizmetine geri dönecek olursak eğer 40 farklı paketin satışa açık olduğunu söyleyebiliriz.

Bu paketlerin her birinin hizmet içeriği ve fiyatlandırılması farklıdır. Örneğin 500 abone için 75 TL gibi bir ücret tahsil edilen en düşük paketken 20 bin abone için 3000 TL alınan paket en yüksek olandır.

Yani her bütçeye ve tercihe göre bir paket mevcuttur. Aradaki 38 pakette ise takipçi sayıları 500’er adet ve fiyatta 75’er TL artışla devam eder.

Bu paketlerden herhangi birini satın alarak Youtube kanalını daha fazla büyütmek isteyenler mutlaka Za Medya sitesini takip edebilir. Satın alım yapılmadan önce mutlaka paket açıklaması kısmı okunmalıdır.

Paketlerin sergilendiği ve açıklamanın bulunduğu kısma giriş yapmak içinse sırasıyla Za Medya sitesi ana sayfasının üst bölümünden önce hizmetler butonuna ardından Youtube hizmetleri butonuna tıklamak yeterlidir.

Bu aşamadan sonra paket açıklaması hakkında genel bilgi bu açılan sayfadan alınabilir. Ayrıca satın alımı istenilen paketin üzerine tıklayarak açılan bir sonraki sayfada gerekli kanal linki yazıldıktan sonra abonelerin gelişinin tadı çıkarılabilir.

Unutulmamalıdır ki bakiyede bulunan rakamdan daha yüksek bir fiyata abone satın alım işlemi yapılmıyor. Yani tercih edilen paketin fiyatı mutlaka abone ile aynı miktarda olmalıdır.

Youtube İzlenme Hizmetleri

Youtube abone satın al Youtube kullanıcılarının birçoğu genellikle abonesi oldukları kanalların Youtube izlenme oranlarına bakarlar. Bu inceleme çok izlenen bir kanalın kaliteli bir kanal olduğu algısını oluşturmasından kaynaklanıyor.

Aslında birçok kanalda kaliteli içerikler üretiliyor. Ama özgün olunması ve bir üslup yakalanabilmesi daha sonra ise bu üslubun kullanıcılar tarafından sevilmesi Youtube için olmazsa olmazdır. Bu nedenle Youtube platformu içerisinde milyonlarca abonesi olan kanallar olduğu gibi sadece eş, dost, akraba tarafından takip edilen kanallarda vardır.

Eğer video çekip yayınlamak bir hobi olarak yapılıyorsa herhangi bir sorun yoktur. Ama bunu tam zamanlı bir iş haline getirmek veya kanalı daha fazla büyütüp bilinirliği artırmak isteniyorsa bu durumda bazı destekler almak gerekebilir.

Tıpkı abone hizmetlerinde olduğu gibi izlenme hizmetleriyle de Za Medya ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Yayınlanan bir videonun izlenme rakamlarının daha fazla artması ve belki trendlere girmesi için Youtube hizmetleri kapsamında Za Medya sitesinden destek alınabilir.

Bu hizmet birçok artıyı da beraberinde getirir. Örneğin kanal izlenme oranınız ne kadar yüksek olursa yeni gelen bir abone videoyu daha fazla dikkatle izler.

Kanal ortalama izlenme oranınız yükselir. Organik izlenmelerin artması gibi bir avantaj elde edebilirsiniz. Video izlenme artışınız abone sayınıza da kısa süre içerisinde yansıyabilir.

Bu ve buna benzer tüm avantajlarıyla bu hizmetin bir paketini satın almak isteyenlerin bilmesi gereken bir paket açıklaması vardır. Bu açıklama göre: Satın alınan paketin fiyatı ve izlenme sayısı fark etmeksizin teslim edilmesi en fazla 36 saat sürer.

İzlenmelerdeki artış en geç 24 saat içerisinde yansımaya başlar. İzlenmeler yabancı gerçek ve bot hesaplardan oluşur. Yani gerçek Türk izleyici yoktur. Ayrıca sağlayıcıdan kaynaklanan sorunlardan ötürü bu aktarım işlemi duruma göre 1 haftaya kadar uzayabiliyor.

Youtube hizmetleri kapsamında sunulan izlenme hizmetlerinde de onlarca farklı paket bulunur. Bu paketlerin ilki 1000 izlenmeyi 30 TL’ye satan pakettir. İlk paketin ardından 1500 izlenmenin 45 TL’ye satıldığı paket vardır. Daha sonra 65 bin 500 izlenmenin 1965 TL verildiği pakete kadar 500 izlenmenin 15 TL verildiği farklı paketler sırasıyla sunulur.

Bu paketin ardından ise 100 bin izlenmenin 3000 TL’ye verildiği paket vardır. Daha sonra olan tüm paketlerde izlenme sayısı 100 bin izlenme ve 3 bin TL fazladır. En yüksek paket 1 milyon izlenmenin 30 bin TL ile satıldığı pakettir.

Herkes kendi standartlarına en uygun olan paketi ödemesini yaparak kısa süre içerisinde teslim alabilir. Unutulmaması gereken konu bu izlenmelerin organik izlenmeler gibi olmadığıdır. Yani bu işlem yapıldıktan sonra diğer videolara aynı oranda izlenme gelmeyebilir.

Zaten paketler tek video içindir. Yani eğer tüm videolar için ortalama bir izlenmeye sahip olmak isteniyorsa bunun için büyük bir paket almak yerine daha küçük ama daha fazla paket almak mantıklıdır. Bu sayede izlenmeler tüm videolara yayılmış olur. Sitenin sattığı paketlerde büyüklük küçüklüğe göre herhangi bir avantaj yoktur.

Yani 1 izlenmenin fiyat karşılığı tüm paketlerde aynıdır. Paket tercihi tamamen bütçeye göre yapılmalıdır. Örneğin bakiye de 65 TL varsa 2 bin izlenmenin 60 TL olduğu bir paket tercih edilmelidir. Bundan daha yüksek paket alımı yapılmak isteniyorsa bakiye yüklemesi gerçekleştirilmelidir.

İzlenme hizmetleri paketlerinin içeriklerinde dönemsel güncellemeler olabilir. Sitede yer alan fiyatlandırma ve paket içeriği bilgilerini baz almak daha sağlıklı olur. Herkese harika bir Youtube kullanımı diliyoruz.

Youtube Beğeni Hizmetleri

Youtube abone satın al Youtube kanalına abone çekmek ve izlenme artırmak ne kadar önemliyse beğeni sayısını artırmakta en az o kadar önemlidir. Bu nedenle Za Medya tarafından tüm kanal sahiplerinin faydalanabileceği bir başka hizmet daha sunuluyor. Bu çalışmanın adı da beğeni hizmetleridir.

Youtube platformunda kanal sahipleri tarafından paylaşılan videoların beğenilerle üstte kalmasını sağlayan bu hizmet türü Za Medya tarafından sunulan üçüncü Youtube hizmetidir. Bu hizmet kapsamında 39 paket sunuluyor. Herkes bu paketlerden dilediğini seçebiliyor.

Paketler hakkında açıkla kısmında şu bilgilere yer veriliyor: Sipariş kapsamında beğenilerin tamamı en geç 72 saat içerisinde teslim edilir. En geç 24 saat içerisinde beğeni yönlendirmeleri başlar. Beğeniler yabancı gerçek ve bot hesaplardan oluşur.

Bu hizmet sadece 1 video için kullanılabilir. Paket içerisindeki tüm beğeniler gönderilse bile bunların %25 oranında düşmesi söz konusudur. Tabi bu oran tahminidir. Daha çok veya daha az ya da hiç olmayabilir.

Bu hizmet kapsamında sunulan paketlerin ilki 1000 beğeni için 60 TL talep edilen paket türüdür. Daha sonraki her pakette 500 beğeni ve 30 TL daha artış vardır. En büyük paket ise 20 bin beğeninin 2340 TL ile verildiği paket türüdür.

Bu paketlerin her biri Youtube kanalınızın daha fazla büyümesine yardımcı olur. Bu nedenle bu paketlerin mutlaka temin edilmesi kanalınızın yararınadır. Ama kanalı 1 numara yapacağı beklentisine de girmemek gerekir. Zira bu hizmetlerin hepsinin ücret karşılığında elde edildiği unutulmamalıdır.

Bir Youtube kanalının büyümesinin en büyük nedeni yukarıda da belirtildiği üzere özgünlüktür. Bu nedenle kanalın içeriği çok önemlidir.

Za Medya sadece abone, izlenme ve beğeni konusunda ücret karşılığı destek vermektedir. Bu yüzden Za Medya’nın verdiği destekler çok önemlidir. Ama bir o kadar önemli olan diğer konu ise kanalın içerik durumudur. Za Medya birçok hizmet ve paketleriyle tüm Youtube kanal sahiplerini sitesine bekliyor.

Za Medya Üyesi Olmak

Youtube abone satın al Za Medya sitesinin tüm ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak için mutlaka siteye üye olunması gerekiyor. Üstelik üye olmak ücretsiz ve sadece birkaç dakika sürüyor. Bunun için ilk olarak yapılması gereken siteye giriş yapılmasıdır.

Ana sayfada sağ üst köşede kayıt ol butonu bulunuyor. Bu butona tıklandığı zaman karşınıza açılan sayfada e-posta adres, telefon numarası 0 ile başlayarak yazılmalıdır, ad ve soyadı, şehir ve şifre bilgileri girilmelidir.

Gerekli tüm bilgiler girildikten sonra üyelik işlemi tamamlanmış oluyor. Üye olmanın en önemli avantajı tüm paketleri temin edebilme hakkına sahip olmaktır. Üstelik sitenin mail sistemine de kaydolarak ilerleyen süreçlerdeki tüm kampanya ve ayrıcalıklı paketler hakkında bilgilendirilme olanağı elde edilmiş oluyor.

Ayrıca herhangi bir sorunda sitenin iletişim bölümüne sorunla alakalı genel bilgilerde yazılarak kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabiliyor.

Za Medya sitesine üye olmak için yarın çok geç hemen üye olun ve Youtube hizmetlerine hemen kavuşun. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak Youtube abone, izlenme ve beğeni hizmetlerine sahip olabileceksiniz.

Za Medya Bakiye Yükleme Alternatif Yöntemleri

Youtube abone satın al Za Medya sitesinde üye olduktan sonra tüm paketleri satın almaya hak kazanırsınız. Ama dilediğiniz paketi satın alabilmek için bir işlem daha yapmanız gerekiyor. Bu işlemde hesaba bakiye yükleme işlemidir.

Bunun için siteye üye olduktan sonra sağ üst köşedeki para ikonunun olduğu yere tıklanmalıdır. Daha sonra karşınıza ödeme yöntemleri hakkında alternatifler çıkacaktır. Bu alternatifler arasında kredi kartı ile ödeme seçeneği vardır.

Bu seçeneği işaretlerseniz güvenlik aşamalarından geçersiniz. İşlemin sonunda yatırmış olduğunuz miktar hesabınıza aktarılır. Burada yaygın olan bir diğer ödeme yöntemi ise havaledir.

Herhangi bir banka hesabından Za Medya hesabına havale ya da EFT yoluyla dilediğiniz miktarı gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz miktar kısa süre içerisinde site hesabınıza geçer.

Bakiye olarak yansıtılır. Sitenin üçüncü ödeme yöntemi ise mobil ödemedir. Yani bu ödeme yöntemi yüklemek istediğiniz bakiye miktarı telefon operatör firmanız tarafından tahsil edilir. Bakiyenize geçen para telefon faturanıza yansır. Bu işlemi yapabilmek için operatör şirketinizin bu konuda sizin hattınız üzerinden işlem yapıp yapmadığını teyit etmeniz iyi olur.

Böylelikle olası vakit kaybının önüne geçilir. Yapılan ödemeler kısa süre içerisinde sitedeki hesabınıza işler. Bakiye olarak yansıyan bu miktarla dilediğiniz hizmet türündeki dilediğiniz paketi kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

Tüm satın alımlardan önce mutlaka bakiye kontrolü yapmalısınız. Eğer satın almak istediğiniz hizmet ya da paket için gerekli tutar o sırada bakiyenizde yoksa işleminiz tamamlanamayacaktır. Bakiyedeki tutarı tekrar çekebilmek gibi bir hizmet sunulmuyor.

Bu nedenle siteye yüklenecek paranın ilerleyen dönemlerde sadece site içerisindeki hizmetlerde kullanılabileceği unutulmamalıdır.

Za Medya sitesi ile iletişim kurabilmek içinde alternatif yöntemler bulunuyor. Whatsapp destek hattı üzerinden site ile iletişim kurmak isteyenler ana sayfada çıkan numara üzerinden ulaşabilir. Whatsapp destek hattı yazılı ve yeşil telefon logolu ikona tıklandığında istenilen numara gözükür.

İster buradan direk mesaj yazıp iletişim kurmaya başlayın. İsterseniz telefonunuza numarayı kaydedip daha sonra herhangi bir sorun olduğunda site ile iletişim kurun.

Bu tamamen kişisel tercihe bırakılmış bir konudur. Ama whatsapp destek hattı sürekli iletişim kurabilmek açısından gayet uygundur. Zira cep telefonu sürekli yanımızda bulunur.

Bu yüzden site ile acil durumlarda iletişim kurma ihtiyacı bulunduğunda bu istek kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir. Sorulan sorulara Za Medya yetkilileri tarafından kapsamlı ve doyurucu cevaplar verilir.

Bunun yanı sıra sitenin iletişim bölümünde de mesajla soru sorma imkanı sunuluyor. Sitenin üst köşesindeki sağ üst bölümde yer alan iletişim butonuna tıklayınız.

Açılan yeni ekranda e-posta adresi, konu ve sorunu anlatın soruları vardır. Bu kısımların doğru bir şekilde doldurulması sorunun çözümlenebilmesi açısından çok önemlidir. Gerekli soruların sorulmasının ardından ise cevaplar mail adresi üzerinden gönderilecektir.

Gelen cevaplar genellikle yaşanan sorunun çözülmesi noktasında yeterlidir. Ama yeterli görülmezse tekrar yeni bir talep açılarak soru sorulabilir.

Bir diğer iletişim yolu ise sitenin yine ilgili bölümünde bulunan e-posta adresine mail göndermektir. Bu mail gönderim işleminin ardından yine sorulan soruların cevabı e-posta adresine gönderilir.

Artık teknolojinin giderek yaygınlaşmasıyla iletişimler kalıcı hale geliyor. Yani siz bir sorun yaşadığınızda yazarak anlatıyorsunuz. Bir sorunuz olduğunda ise yazarak soruyorsunuz. Bu yüzden telefonla doğrudan arayıp iletişim kurmaktansa yazılı iletişim her zaman için çok daha caziptir.

Za Medya Sitesinde Mutlaka İncelenmesi Gereken Yerler

Za Medya sitesi içerisinde mutlaka incelenmesi gereken yerler vardır. Bunlardan ilki kurumsal bölümüdür. Bu bölümde site hakkında kısa bilgilendirmeler mevcuttur. Bu bilgilendirmeleri okuyup site hakkında çok kolay bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer bölüm ise S.S.S olarak yazan Sıkça Sorulan Sorular bölümüdür. Genellikle internet kullanımlarında aynı soruyu birden fazla kişi sorar. Bu nedenle sık olarak sorulan soruların cevapları Za Medya sitesinde vakit kaybı olmaması için ilgili bölümde sunulur. Bu bölüm sitenin üst kısmındaki sekmelerde SSS olarak görülür. Bu butona tıklayıp açılan sayfada merak ettiğiniz sorunun üzerine gelip cevabını okuyabilirsiniz.

Eğer sizin soracağınız soru orada yer almıyorsa bu durumda iletişim kanallarını devreye sokabilirsiniz. Sitenin blog bölümü de mutlaka ziyaret edilmesi ve incelenmesi gereken yerler arasındadır.

Burada sosyal medya ile ilgili aklınıza gelebilecek hemen her konu hakkında geniş kapsamlı bilgiler içeren makaleler olduğunu göreceksiniz. Bu makaleleri inceleyebilir, okuyabilir ve öneriniz varsa yine sitenin iletişim bölümünden yetkililerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitenin bizimle çalışanlar adında bir kısmı bulunuyor.

Bu kısımdaki referans rakamlar doğru adreste olduğunuzu gösteriyor. Ek olarak sitenin çalışma prensiplerini anlatan bir diğer bölümde hemen referans rakamların altındadır.

Sitenin ilgili bölümünde biraz daha aşağıya inmeniz sonucunda ise sistemin nasıl çalıştığı hakkında bilgi verilen ilgili bir bölüm göreceksiniz.

Burada sistemin üye olmak, bakiye yüklemek ve dilediğiniz paketi satın almak hakkında üçlü mekanizmayı anlattığı bir zincir göreceksiniz. Sitenin el alt kısmında ise Google Play Store uygulamasını indir seçeneğini görürsünüz.

Bu seçenek sayesinde telefonunuzda da Za Medya uygulamasını kullanabileceksiniz. Henüz App Store uygulaması bulunmuyor. Bu nedenle uygulama sadece android işletim sistemi olan telefonlarda kullanılabiliyor. Uygulama kullanmanın en büyük avantajı her şeyin telefona entegre olarak yapılmasıdır. Bu yüzden kullanımı oldukça kolay ve basit oluyor.

Za Medya Siparişlerin Takibi

Youtube abone satın al Za Medya sitesi üzerinden verilen siparişler yukarıda da anlatıldığı üzere bazı aşamalardan geçilerek teslim ediliyor. Paket seçildi ve ödeme yapıldı. Daha sonraki aşamada ise siparişin durumunu takip etmek istiyorsunuz. İşte bu durumda profil yazılı yere tıklamanız gerekir. İlgili ikona tıkladıktan sonra üç farklı yeni kategori seçeneği açılır.

Burada şifre güncelleme, siparişlerim ve bakiye yükle seçenekleri görülür. Bunlar arasında siparişlerim yazan yere tıklamanız gerekiyor. Açılan yeni sayfada sırasıyla paket, tutar, link, durumu, iptal ve işlem tarihi yazılı kısımlar vardır. Bunların altında satın almış olduğunuz paketin bilgileri yazıyor olacak.

Eğer henüz herhangi bir siparişiniz yoksa bu durumda ilgili yer boş olarak görülecektir. Aynı zamanda sipariş bulunmadı uyarısı çıkacaktır. Verilen ilk siparişten sonra ilgili bölüme bakılabilir.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.