Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri verdiğimiz tüm platformlar burada yer alıyor.

Anasayfa > Hizmetler
Instagram Hizmetleri
Instagram Hizmetleri
Türk Beğeni Etkileşim / Keşfetİzlenme / GörüntülenmeYabancı Takipçi
PAKETLER
Youtube  Hizmetleri
Youtube Hizmetleri
BeğeniİzlenmeTürk Gerçek Abone
PAKETLER
Twitter  Hizmetleri
Twitter Hizmetleri
BeğeniTrend TopicYabancı Takipçi
PAKETLER
Tiktok  Hizmetleri
Tiktok Hizmetleri
Beğeniİzlenme Bot Takipçi
PAKETLER
Facebook Hizmetleri
Facebook Hizmetleri
Sayfa BeğeniVideo İzlenme
PAKETLER
Pinterest Hizmetleri
Pinterest Hizmetleri
BeğeniTakipçi
PAKETLER
Twitch Hizmetleri
Twitch Hizmetleri
Video İzlenmeTakipçi
PAKETLER
Spotify Hizmetleri
Spotify Hizmetleri
Track DinlemeTakipçi
PAKETLER
Sound Cloud Hizmetleri
Sound Cloud Hizmetleri
BeğeniDinlenmeTakipçi
PAKETLER
Clubhouse  Hizmetleri
Clubhouse Hizmetleri
Yabancı Takipçi
PAKETLER

Sosyal Medyada Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri terimi artık günümüzde 7’den 70’e herkesin diline pelesenk olmuş bir ifade haline geldi. Sadece adı geçmiyor genel adına sosyal medya diyebileceğimiz birçok uygulama ve site ile tam hayatımızın göbeğinde duruyor. İnsanlarla yeni şeyler paylaşmak onların paylaştıklarını takip etmek ve daha birçoğu sosyal medyayı daha da cazip hale getiriyor. Bu uygulamalar ve siteler sayesinde tüm dünya ile irtibat kurulabildiği gibi aynı zamanda arkadaş toplulukları da oluşuyor.

Yani sosyal medya aslında monoton bir hayattan sıkılan her insan için bir nefes alma durağıdır. Orada ne amaçla bulunursan o amaca yönelebileceğin bir aktivitedir. İşte tüm bu yönleriyle milyarlarca insana hitap eden uygulama ve siteler dahi var. Ama sosyal medyayı sadece gezinme adresi yerine aktif bir kullanım ve sosyalleşme yeri olarak düşünen kişilerin takip ettiği ve takip edeceği kişi sayısı burada önemlidir.

Yani insanların düşüncelerinin sizin tarafınızdan öğrenilmesi kadar doğal olan bir başka şeyde sizin düşüncelerinizin insanlar tarafından takip edilmesidir.

Instagram Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri Za Medya sitesindeki instagram hizmetlerinden faydalanmak isteyenler buraya tıklamalıdır. Karşılarına hizmet çeşitleri çıkar.

Burada yabancı takipçi hizmetleri, türk gerçek takipçi hizmetleri, türk kadın takipçi hizmetleri, türk beğeni hizmetleri, yabancı beğeni hizmetleri, otomatik türk beğeni hizmetleri, reels türk beğeni hizmetleri, reels izlenme hizmetleri, izlenme ve görüntülenme hizmetleri, IGTV izlenme ve görüntülenme hizmetleri, IGTV beğeni hizmetleri, etkileşim keşfet hizmetleri, hikaye/story hizmetleri ve otomatik hikaye izlenme hizmetleri olarak birçok hizmet sunuluyor.

Bu hizmetler arasında hangisine ihtiyaç duyulur o tercih edilebilir. İlgili butona tıkladıktan sonra yeni bir sayfa açılır.

Örneğin türk gerçek takipçi hizmetine girelim. Burada karşımıza paketin uygulanmasıyla ilgi bilgi çıkar. Hesapların gerçek olduğu, 48 saat içerisinde hepsinin takip edeceği, 24 saat içerisinde aktarımın başlayacağı gibi bilgiler. Unutulmamalıdır ki bu takipçiler gerçek olduğu için daha sonra takipten çıkabilir. Bu nedenle hesabın aktif kullanılması takipçilerin ayrılmamasını sağlar.

Instagram hizmetleri kapsamında Za Medya sitesi ortalama bir takipçi için 10 kuruş gibi bir bedel alıyor. Yani paketlerdeki rakamı verilen takipçi sayısına böldüğümüz zaman bu sonuca ulaşıyoruz.

En düşük paket 500 kullanıcı için 50 TL paketidir. Bütçesi düşük olup hesabını yavaş yavaş büyütmek isteyenler için idealdir. Bunun yerine daha fazla takipçi isteniyorsa 10 bin takipçiye kadar farklı paketler bulunur. Bunun içinde 1000 TL gibi bir ücret tahsil ediliyor. Yani paketler 500 ile 10 bin arasındadır. Yükselen her paket 500 kullanıcı ve 50 TL daha artmaktadır.

Buradaki en güzel olaylardan bir tanesi hesabın şifresinin verilmemesi olayıdır. Böylelikle kimsenin aklında herhangi bir şüphe kalmaz. Aynı zaman faturalı ve kurumsal hizmette vardır. Cazip ve hızlı bir teslimat ile kısa sürede sosyal medya fenomeni olmak için ilk adımın atılması için gereken tek şey bir an evvel bir Za Medya hesabına ve mevcut bakiyeye sahip olup instagram hesabını büyütmeye başlamaktır.

Unutulmamalıdır ki artan takipçi sayısı yada beğeni, izlenme gibi alınan hizmetler sayesinde hesabın aktifleşmiş olması birçok kullanıcının da keşfet bölümünde hesabınızla karşılaşmasını ve eğer paylaşımlarınız ilgi çekiciyse bedelsiz ve doğal yollardan takipçi kazanmaya başlamanızı sağlayacak.

Bunun yapmak için yarın beklemeyin hemen şimdi karar verin ve Za Medya ile sosyal medya hayatınızı hem sizin hem de çevreniz için keyifli hale getirin.

Sitede sunulan daha birçok paketi incelemek için sadece birkaç dakika ayırmak yeterlidir.

Facebook Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri Sitede sunulan bir diğer hizmet ise facebook hizmetleridir. Bu hizmet sayesinde tabiri caizse en yaygın kullanıcıyı sosyal medyaya kazandıran facebook ile istenilen tüm ayrıcalıklara ulaşılabilir. Her ne kadar facebook çıkmadan önce farklı platformlar olsa da her ne kadar uygulama eskisi kadar aktif değil gibi olsa da aslında halen sosyal medya aleminde başı çekmektedir. Şirketleşen yapı bünyesine instagram ve whatsapp gibi milyarlara hitap eden uygulamaları da alınca daha da büyüdü.

Facebook için verilen hizmetlerden faydalanmak isteyenler sitedeki hizmetler bölümüne tıklayıp buradan facebook hizmetlerini seçebilirler.

Facebook hizmetleri instagram listesi kadar uzun değildir. Sadece 3 hizmet sunulmaktadır. Bunlar; sayfa beğeni hizmeti, durum beğeni hizmeti ve video izlenme hizmetleridir.

Burada da örneğin sayfa beğeni hizmeti almayı düşünelim. Burada da ilk olarak karşımıza paket hakkında bilgilendirmeler çıkacak. Tüm beğeniler en geç 72 saate kadar ulaşır. 0-24 saat arasında gelmeye başlar. Yabancı gerçek&bot karışık hesaplar verileceği yazılır. 1 paylaşıma için geçerli olduğu ve %25 oranında beğeni geri alma durumunun olabileceği belirtilir.

Bu şartlarla paketi satın almak isteyenler en düşük 1000 sayfa beğenisi için 60 TL gibi bir ücret ödeyecektir. Bu paketlerdeki rakamlar 10 bin rakamına kadar çıkmaktadır. 10 bin beğeni içinde 600 TL gibi bir ücret tahsil edilir. Paketler 1000 ile 10 bin arasında değişir. Her paket değişikliğinde bin adet beğeni ve 60 TL artış yaşanmaktadır.

Sayfa beğenisi özellikle ticari işletmeler için çok önemlidir. Çünkü bu firmanın sattığı ürün ve hizmeti en iyi pazarlayabilmesinin yoludur. Facebook uygulamasında buna benzer daha birçok hizmet ve paket bulunmaktadır.

Tüm bu avantajlardan faydalanmak için Za Medya ziyaret edilmeli ve hızlı bir şekilde hizmetlerinden yada paketlerinden mutlaka biri satın alınmalıdır. Paket satın almadan önce bakiye kontrolü yapılması tavsiye edilir.

Twitter Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri Artık herkesin yurttaş gazetecisi olarak halkı bilgilendirme amacıyla yazıp çizdiği bir dönemde yaşıyoruz. Bunun önünü açan gelişme ise twitter platformu oldu. Bilindiği üzere takipçilere kısa metinler halinde bilgilendirme yapmak amacıyla hizmet veren platform şu anda gündemin tabiri caizse belirlendiği adres olmuş konumdadır.

Siyasilerden tutunda futbol kulüplerine ünlülerden tutunda belediyelere kadar herkes artık aktif twitter kullanıcı oldu. Haliyle bu durumda uygulamaya olan ilgiyi daha da artırdı. Şu anda milyonlarca kullanıcı hizmet veren twitter her geçen gün yeni güncellemelerle kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor.

Twitter uygulamasında genellikle bir hesaba bakarken insanın gözü ilk olarak kişinin takipçi sayısına ve takip edilenlere takılır. Şimdi takipçi sayısı yüksek olan biri eğer o sayıya yakın bir rakamda kişiyi takip ediyorsa bu takibe takip işlemi yaptığı anlamına gelir ki bu da herhangi bir etkileşim sağlamayacaktır.

Organik bir şekilde twitter platformundaki takipçi sayısını artırmak isteyenler bunun için Za Medya sitesinden faydalanabilir.

Sitede birçok uygulama için birçok ayrıcalıklı ve avantajlı hizmetler bulunuyor. Bu avantajlardan faydalanmak isteyenler ilk olarak üye ol, bakiye yükle kısımlarını halletmelidir. Bunlar yapıldıktan sonra twitter hizmetleri incelenebilir.

Twitter hizmetleri arasında takipçi hizmetleri, beğeni hizmetleri, retweet hizmetleri ve trend topic hizmetleri gibi kategoriler bulunur.

Bunlar arasında en gerekli olan hangisiyse o seçilebilir. Biz buradan takipçi hizmetlerini seçelim. Sitenin en güzel yönlerinden bir tanesi hesabın şifresinin istenmemesidir. Bu sayede akılda herhangi bir şüphe kalmıyor. Gönül rahatlığıyla alınan paketin ve yüzlerce takipçinin gelmesinin tadı çıkarılıyor.

Twitter platformunda 500 takipçi için 80 TL tahsil ediliyor. Yani diğer uygulamalara göre biraz daha yüksek fiyattadır ama twitter gerçek takipçisi çok önemli olduğu için bu fiyat farkı göz batmaz. Toplam 10 bin takipçiye kadarda paketler bulunuyor. En yüksek paketin fiyat ise 1600 TL. Yani her 500 takipçiye bir daha yüksek paket ve 80 TL fark bulunuyor.

Takipçiler 72 saate kadar teslim ediliyor. Eğer takipçi gelmesine rağmen hesabın etkileşimi halen artmamışsa bu durumda retweet ve beğeni hizmetlerini de satın almak gerekebilir.

Çünkü artık takipçiden çok etkileşim önem arz ediyor. Retweet paketlerinde de 50 rt için 5 TL ücret talep ediliyor. Retweet paketleri de 3 bin adete kadar çıkıyor. Bu nedenle de yaklaşık olarak 300 TL gibi bir bedel tahsil ediliyor.

Beğeni paketlerinde ise durum biraz daha farklıdır. Her bin beğeni için 60 TL isteniyor. Toplam 20 bin beğeni içinse 2 bin 340 TL gibi bir rakam talep ediliyor.

Trend topic hizmeti twitter gündeminde yer almak için alınan bir hizmettir. Bu işlem için 100 TL gibi bir rakam ödeniyor. Lakin genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilen bir hizmettir.

Şu anda haberleşme konusunda en önde gelen platformların başında gelen twitter halen yıllardır olduğu gibi aktifliğini sürdürüyor. Uygulamaya üye olup hızlı bir şekilde aktif olmak isteyenler mutlaka Za Medya sitesinin hizmetlerini incelemeli ve bütçesine göre destek almalıdır.

Bu sayede twitter içerisinde yabancılık çekmeyecek ve kullanımına hızlı bir şekilde adapte olacaksınız.

Youtube Hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri Video deyince Türkiye’de herkesin aklına youtube gelir. Çok sayıda platform vardır ama youtube yıllardır branşında liderliği elinde tutuyor. Youtuber diye bir kavram hatta meslek bile oluşmuştur. 20 milyona yakın takipçisi olan kanallar bile vardır. Her gün binlerce farklı kategorilerde videolar yüklenir. Bu videolar arasında kimi yüz binlerce yad milyonlarca izlenir. Kimileri ise binli sayılara bile ulaşmakta zorlanır.

İşte bu durumdaki youtube kanalları içinde Za Medya destek paketleri oluşturdu.

Youtube için sağlanan Türk gerçek abone hizmetleri, izlenme hizmetleri ve beğeni hizmetleri sayesinde youtube kanallarını daha da büyütmek isteyenler Za Medya sitesini ziyaret ederek bu amaçlarına kolaylıkla ulaşabilirler.

Bunun için sitedeki ilgili hizmetler butonunun altında yer alan youtube hizmetleri kısmına giriş yapmak gereklidir. Buradan alınması gereken hizmeti de seçtikten sonra sıra paket seçimine gelmiştir.

Paketler arasından da kişi kendisine en uygun olanı seçebilir. Unutulmamalıdır ki alışverişten önce bakiye kontrolü yapılması çok önemlidir. Zira farklı bir paket daha alım planlanıyorsa bakiye yetersizliği nedeniyle bu işlem gerçekleşmeyebilir.

Örneğin youtube platformu için türk gerçek abone hizmetindeki bir paket satın alımı yapalım. Bu paketlerin en düşü 500 takipçi için 75 TL tahsil edilen pakettir. Ardından her pakette 500 takipçi daha artmakta ve fiyata da 75 TL daha yansıtılmaktadır. 20 bin abone için 3 bin TL gibi bir rakam alınmaktadır.

Eğer bütçe varsa ve imkanlar el veriyorsa 20 bin takipçi ve 3 bin TL paketi en cazip olanıdır. Zira bu kadar çok takipçiye hitap etmek hesabın daha hızlı büyümesini sağlayabilir. Ama eğer düzenli ve kaliteli içerik üretimi olmazsa bu takipçiler de zamanla gidebilir. Çünkü bu takipçiler gerçektir. Haliyle beğenmedikleri bir yeri de terk edebilirler.

Bu hizmetin dışındaki izlenme hizmeti de aynı şekilde çokça talep edilen bir hizmet türüdür. Site tarafından sunulan bu hizmette de 1000 izlenme için 30 TL gibi uygun bir ücret talep edilmektedir. Bu hizmet çok geniş kapsamlı bir hizmettir. 1 milyon izlenme rakamına kadar çıkmaktadır. Bunun için ise 30 bin TL ücret tahsil edilmektedir.

Elbette ki 1 milyon izlenme çok büyük bir rakam bu nedenle ilk etapta binlik izlenmeleri tercih etmek sistemi denemek açısından daha faydalı olacaktır. Bu izlenmelerden gelir elde edilip edilmeyeceği konusu ise biraz karmaşıktır. Youtube bu izlenmeler için standart ücret tarifesini uygulayabilir. Lakin kanalla alakalı başka bir sorun varsa yada kanal takibe düşmüşse bu durumda durum değişebilir.

‘’Bu videonun … versiyonunu yapmak için 10 bin beğeni istiyorum. Eğer 10 bin beğeni gelirse bunu yapacağım’’ ifadesi youtube platformuna özgüdür. Beğeni sayısını artırmak ve trendlere girmek çok önemlidir. Bu nedenle yapılması şaşırtıcı şeylere şahit olabilirsiniz.

Za Medya youtube hizmetleri kapsamında beğeni satın alabilme imkanı da sunuyor. Beğeni hizmetleri de tıpkı diğer hizmetler gibi alternatif paketler sunuyor. Bunlar arasında en düşük olanı da bin beğeni için 60 TL olan pakettir. 20 bin beğeniye kadar 1940 TL ile sahip olabilme imkanı vardır.

Videoların beğenilmesi doğal yollardan daha fazla abonenin gelmesini sağlayacaktır. Lakin kanalın aktif olarak kullanılmaya devam edilmesi de çok önemlidir. Zira bu yapılmazsa ne beğeniler ne de takipçiler kalmaz.

Bunun için kanalın faaliyet gösterdiği kategoriyle alakalı kaliteli ve kimsede olmayan içerikler üretilmelidir. Bu içerikler doğru tarihte doğru video süresinde sunulmalıdır. Aynı zamanda insanları rahatsız edecek görüntü ve ifadelerden de mutlaka ama mutlaka kaçınılmalıdır.

Bunlara dikkat edilirse youtube kanalı daha da büyür. İlerleyen dönemlerde Za Medya ile milyonluk paketlerde çalışma ihtiyacı doğar. Bu kadar büyük bir kanal haline gelebilmek içinse haftalarca aylarca beklemeye gerek yoktur. Hemen şu anda arama motoruna Za Medya siteye üye olup bakiye yatırarak uygun bir paket satın alınmalıdır. Bu sayede kısa süre içerisinde siz de bir sosyal medya fenomeni olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesabınızı Aktifleştirin

Sosyal medya hizmetleri Birçok insan sosyal medyada yeni bir hesapla etkileşimde bulunduğunda genel olarak kişinin takipçi sayısına ve paylaşım durumuna bakar. Yani siz ne kadar popülersiniz onu anlamak ister. Aslında belki çevrenizdeki en popüler insan sizsinizdir. Ya da sosyal medyada paylaştığınız içeriği bir başkası paylaşsa binlerce beğeni alacaktır. Ama sizin organik bir takipçi ağına sahip olmamanız bu amaçların gerçekleşmesinin önünü tıkıyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmak ve bu konuda destek alabilmek için kurulan çok sayıda site bulunuyor. Bunlardan önde gelenlerinden bir tanesi de Za Medya sitesidir.

Bu site sayesinde sunulan eşsiz paketlerle farklı sosyal medya platformlarında çok sayıda takipçi, beğeni, izlenme gibi farklı hizmetler ücrete mukabil olarak sunuluyor. Ücrete mukabil dediğimizde büyük rakamlar değil. Üstelik her bütçeye göre sunulan ayrıcalıklı paketlerde söz konusudur. Haliyle sosyal medyada aktif bir kullanıcı olup tabiri caizse fenomen olmak isteyenler mutlaka Za Medya sitesini ziyaret etmelidir.

Za Medya Üyesi Olmak Çok Kolay

Sosyal medya hizmetleri Öncelikle bu platformdan hizmet alabilmek için üye olmak gerekiyor. Bunun için sitenin adını arama motorlarında arattırıp karşımıza çıkan site adı ile aynı alan adındaki yere giriş yapıyoruz. Burada ana sayfada karşımıza ücretsiz üye ol seçeneğinin olduğu bir ilan çıkıyor.

Bu ilandaki ücretsiz üye ol butonuna tıklandığında kullanıcının karşısına e-posta adresi, 0 ile başlayan telefon numarası, ad-soyad, şehir ve şifre seçenekleri çıkıyor. Bu seçeneklere gerekli bilgileri girdikten sonra bu kez üyeliği tamamla deyip üye olmuş oluyoruz.

Za Medya Hesabına Bakiye Yükleme

Sosyal medya hizmetleri Artık bundan sonrasındaki süreçte çok basit ve herkesin yapabileceği kadar kolay işlemlerden oluşuyor. İlk olarak bakiye yükleme işlemi yapılacak. Bunun için birçok alternatif yöntem var.

İlki kredi kartı ile ödeme yapmak. Gerekli kredi kartı bilgilerini girip güvenlik onayından geçtikten sonra yüklenen miktar bakiyeye işler. Sitede herhangi bir güvenlik şüphesi yoktur. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kredi kartı işlemleri yapılabilir.

İkinci yöntem ise havale yöntemidir. Bu yöntem sayesinde nakit para olarak sitenin vereceği hesabı istenilen bakiye yatırılır. Bankaların tahsil edeceği eft ve havale gibi işlemlerin masrafları müşteriyi bağlar. Firmayı bağlayan herhangi bir durum yoktur.

Üçüncü yöntem ise mobil ödeme yapma bir nevi kredi kartı ile ödeme yapma işlemine benziyor. Yine gerekli bilgileri girip güvenlik işleminden geçtikten sonra yatırılan para bakiye olarak hesaba aktarılıyor.

Za Medya 7/24 Destek

Sosyal medya hizmetleri Tüm bu işlemlerin ardından ise sıra artık hizmetin alınacağı pakete geliyor. Öncelikle burada karar verilmesi gereken hangi uygulama yada uygulamalardan devam edileceğidir. Tüm sosyal medya uygulamaları için ayrı ayrı paketler bulunuyor. Bu paketlerin arasından herkes kendisi için en uygun olanı seçebiliyor.

Üstelik bu paketler kişinin bakiyesinden düşüyor. Yani üye olduktan sonra yapılan bakiye yüklemesi bir nevi Za Medya sitesi içerisindeki geçerli para oluyor.

Sitenin en güzel yönlerinden bir tanesi de paketler kapsamında 7/24 danışmanlık hizmeti sağlamasıdır. Böylelikle almış olduğu paketlerle ilgili sorun yaşayan herkes site yetkilileriyle irtibata geçebiliyor. Sorun yaşamaya gerek yok sorusu olanlar dahi bu hizmeti kolay bir şekilde alabiliyor.

Za Medya Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya hizmetleri Siteye giriş yapanlar üst kısımdaki bölümde ana sayfa, hizmetler, post tasarım, s.s.s, blog, kurumsal ve iletişim bölümlerini görecektir. Bu bölümdeki s.s.s yani sıkça sorulan sorular aslında herkesin aklına gelen sorulardır. Genellikle sorular ortak oluyor.

Sitede bu yöntem sayesinde destek hattında yoğunluk oluşması engellenmiş oluyor. Mutlaka yeni üyeler bu kısmı ziyaret etmelidir. Eğer Za Medya sitesi hakkında başka sorular varsa bu durumda destek hattı ile irtibat kurulabilir.

Za Medya Paket Tercihleri

Sosyal medya hizmetleri Sitenin sunmuş olduğu ayrıcalıklı sosyal medya paketleri hakkında bilgi almak isteyenlerinde ilk olarak yapması gereken sitenin yine üst kısmında bulunan hizmetler butonuna tıklamaktır.

Buradan sonra açılan sayfada karşımıza instagram hizmetleri youtube hizmetleri twitter hizmetleri tiktok hizmetleri facebook hizmetleri pinterest hizmetleri twitch hizmetleri spotify hizmetleri ve sound cloud hizmetleri olarak farklı uygulamaların hizmetleri hakkında yeni butonlar çıkacak. Bunlardan hangisi için paket isteniyorsa o uygulamaya tıklanabilir.

Her uygulamanın farklı içerikleri söz konusudur. Bu içeriklerin farklılığı nedeniyle paketlerin içeriği de değişiyor.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.