ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı
Twitter Takipçi Satın Al

Twitter Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > Twitter

Hesabınızın takipçi sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Yabancı Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Hesabınızın takipçi sayısı artar.

Paket Özellikleri
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Türk Kadın Gerçek & Bot Karışık Hesaplar
 • Ortalama düşüş %35 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Tweet'inizin beğeni sayısı artar

Paket Özellikleri
 • Karışık Hesaplar
 • 72 saat içerisinde tamamlanır
 • 0-24 saat içerisinde gelmeye başlar
 • Karışık Hesaplar
 • 1 Gönderi için geçerlidir
 • Ortalama düşüş %25 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Tweet'inizin retweet sayısı artar

Paket Özellikleri
 • Global Hesaplar
 • 24 saat içerisinde tamamlanır
 • 1 Tweet için geçerlidir
 • Ortalama düşüş %40 (Kesin değil hepside düşebilir)
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Belirlediğiniz TAG'ın Twitter'da Trend Topic'de yani gündemde 1 saat boyunca kalmasını sağlar.

Paket Özellikleri
 • Twitter Trend Topic işlemidir.
 • Sipariş verirken Trend Topic olmasını istediğiniz TAG'ı belirtin.
 • 3 gün içerisinde tamamlanır
 • Türkiye gündemi sıralamasında ilk 10 İçerisinde 1 saat garantilidir.
 • Siyaset , cinsel , hukuku ve ahlakı zedeleyecek taglar ile çalışılmaz.
 • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter takipçi satın al hizmeti, sosyal medya hesabınızın etkileşim oranlarının arttırılması için takipçi sayınızın yükseltilmesi işlemidir.

Uygun fiyatlar ile takipçi beğeni arttırma gibi işlemler sağlayabilmekteyiz. Genel olarak sosyal medyada takipçi ve beğeni sayısı önemlidir. Sosyal medya hesabınızın yüksek takipçi ve beğeni sayısına sahip olması profilinizin dikkat çekmesi anlamına gelir. Twitter Takipçi sayısını arttırmak için Twitter takipçi satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Twitter takipçi sayısının önemli olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Bu konuda birçok Influencer olarak tanımlanan yani yüksek takipçiye sahip kişiler gelir elde ediyor.

Twitter takipçi satın alma işleminde hesabınızın şifresi asla istenmez. Twitter Şifresiz takipçi satın alma hizmeti sağlıyoruz. Bu konuda şifre paylaşmanız kesinlikle doğru değildir.

Twitter hizmetleri konusunda sizlere sağlayabileceğimiz takipçi satın alma hizmeti dışında birçok hizmetimiz var. Gönderileriniz için Türk beğeni hizmeti , video izlenme hizmeti ve etkileşim hizmeti gibi keşfete çıkmanız için sizi destekleyecek birçok alternatif hizmet bulunuyor.

Twitter takipçi yükseltme konusunda birçok çeşitli paketimiz bulunuyor. Twitter Türk gerçek takipçi, Twitter yabancı gerçek takipçi, Twitter Türk gerçek kadın takipçi ve Twitter düşmeyen gerçek yabancı takipçi hizmetleri ile sizlere Twitter takipçi sayınızı arttırma konusunda yardımcı olabiliriz.

Twitter Hizmetleri

Twitter hizmetleri, Ülke gündemini büyük oranda sosyal medya belirliyor. Artık sosyal medyada ilgi çeken bir konu varsa tüm ülke oturup onun hakkında konuşmaya başlıyoruz. Hatta dünya gündemini bile sosyal medya belirliyor desek yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Sosyal medya üzerinden en hızlı haber edinilen platform ise Twitter sitesi veya uygulamasıdır. Bilindiği üzere Twitter platformundaki mantık bireysel veya kurumsal hesapları takip etmek üzerine kurgulanır. Onların yaptığı paylaşımları görebilir, paylaşabilir ya da beğenebilirsiniz.

Tüm bu işlemlere ise Twitter platformunda etkileşim deniliyor. Etkileşimdeki asıl olay fark edilir bir hesap olabilmektir. Yani bir paylaşım yaptığınızda binlerce insana erişebiliyorsanız ancak o zaman tam anlamıyla aktif Twitter kullanıcısı olmuşsunuz demektir.

Platformda aktif olabilmenin en önemli yolu kaliteli içerikler üretmek ve geniş bir takipçi sayısına sahip olmaktır. Bu geniş takipçi kitlesi, kaliteli içeriklerin yayılmasını sağlar ve herhangi bir konu gündem olduğunda ise eğer aktif bir hesabınız varsa sizin ne söylediğinizi incelemek için hesabınızı ziyaret eder.

Eğer ilk çıktığı günlerden bu yana aktif bir Twitter kullanıcısıysanız ve kaliteli içerikler üretiyorsanız muhtemelen zaten bol etkileşimli bir hesabınız vardır. Ama sosyal medya hayatına atılmakta biraz geç kaldıysanız ve içeriklerinizin ciddi şekilde kaliteli olduğunu ama yeterli derecede kıymet görmediğini düşünüyorsanız bu konuda sizler için harika bir siteden bahsedeceğiz.

Sizi daha aktif bir Twitter kullanıcısı yapacak yerin adı Za Medya sitesidir. Bu site sayesinde kısa süre içerisinde binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz paylaşımlar içinde bolca etkileşim alabilirsiniz. İşte tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için vakit kaybetmeden Za Medya sitesini ziyaret etmelisiniz.

İlk olarak bilmeniz gereken şey site tarafından verilen hizmetlerin ücretli olduğudur. Lakin rakamlar gözünüzü korkutmanızı gerektirecek kadar büyük değildir. Hatta teknolojinin giderek geliştiği günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından bir tanesinde aktif bir hesaba sahip olmak için küçük bir rakamdır.

Za Medya Sitesi Twitter Hizmet Paketleri Za Medya sitesi tarafından sunulan birçok sosyal medya hizmeti bulunuyor. Bu hizmetler arasından en çok tercih edilenlerden birisi de Twitter hizmetleri paketleridir. Paketlerden faydalanabilmek için vakit kaybetmeden siteyi ziyaret etmelisiniz. Bu ziyaret hem sizin Za Medya sitesini yakından tanımanızı sağlayacak hem de birbirinden benzersiz birçok sosyal medya hizmetiyle sizi bir fenomen haline getirmek için ilk adım olacak.

Sitenin adını güvenli bir arama motorunda aratıp aynı alan adlı yere giriş yapabilirsiniz. Buraya giriş yaptıktan sonra ilk olarak siteye üye olmanız tavsiye ediliyor. Üyelik işlemi ücretsizdir. Aynı zamanda site tarafından sağlanan birbirinden eşsiz birçok hizmete erişebilmek için gerekmektedir.

Üyelik işlemiyle ilgili olarak takip edilmesi gereken süreci ayrıntılı bir şekilde aşağıda farklı bir maddenin içerisinde anlatacağız.

Bu nedenle şimdilik bahsetmiyoruz. Üye olduktan sonra artık yapmanız gereken siteyi ayrıntılı bir biçimde incelemeye başlamaktır. Mutlaka Za Medya kurumsal kısmını okumanızı tavsiye ediyorum. Bu kısımda sitenin tarihçesi ve amaçlarıyla ilgili kısa bilgiler veriliyor.

Eğer sosyal medya platformları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yine sitenin blog bölümünde kapsamlı bir okuma yapmanız faydalı olur. Uzman kişilerce yazılan doyurucu bilgilerin olduğu Za Medya blog birbirinden güzel makaleleriyle sizi içine çekecek.

Za Medya Twitter hizmetleri kısmına giriş yapmak içinse ilk olarak hizmetler bölümüne tıklamanız gerekiyor. Daha sonra açılan sayfada birçok alternatif tercih göreceksiniz. Bu alternatif tercihler arasından dilediğiniz platformun hizmetine giriş yapabilirsiniz.

Twitter hizmetleri butonunun tercih edilmesinden sonra ise karşınıza 4 adet yeni tercih butonu çıkıyor. Buradaki hizmetlerinde hepsini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Twitter Takipçi HizmetleriKarşınıza çıkan 4 tercih butonundan ilki Twitter takipçi hizmetleri butonudur. Bu hizmet adından anlaşılacağı üzere sizlerin twitter hesaplarınıza takipçi kazandırmaya yarıyor. Bahsedilen işlem için çok sayıda alternatif paket bulunuyor.

Bu paketler için kullanıcılardan hizmetin yerine getirilebilmesi için bir ücret tahsil ediliyor. Ücretin tahsil edilebilmesi için kullanıcının sitedeki hesabında mevcut bakiyesinin bulunması gerekiyor.

Za Medya hesabındaki bakiyeye göre üye istediği hizmet ve paketi satın alabiliyor. Her paketin kendine göre farklı bir özelliği söz konusudur. Bu özellikle ağırlıklı olarak fiyat ve verilen hizmetin sayısının fazlalığı ile ilgilidir.

Takipçi hizmetleri kapsamında en düşük paket 500 takipçinin 80 TL ile gönderildiği hizmet türüdür. Bu paket kapsamında herhangi bir şekilde Twitter şifresi hiç kimse tarafından talep edilmez. Sadece hesabın linki paylaşılır. Bu durum güvenliğin Za Medya ailesi tarafından ne kadar ön planda tutulduğunun göstergelerinden bir tanesidir. Ayrıca bu hizmet kapsamında tüm takipçiler en geç 72 saat içerisinde gönderiliyor. Genel olarak 0-24 saat arasında ise hesaba aktarım yapılmaya başlanıyor.

Sitenin Twitter takipçi hizmetleri içerisinde yer alan paketlerin her birinin bir üstündeki paket 500 takipçi ve 80 TL artıyor. Yani 80 TL karşılığında 500 takipçi verilen ilk paket, 160 TL karşılığında 1000 takipçi verilen ikinci paket gibi devam ediyor. Bu paketler 1600 TL tutarındaki 10 bin takipçi verilen pakete kadar sürüyor.

Aralardaki paketlerde ise belirttiğimiz gibi 500’er kişilik takipçi ve 80’er TL tutarında artış yaşanıyor.

Bu paketler kapsamında verilen takipçiler ağırlıklı olarak yabancı ve türk karışık hesaplardan oluyor. Ayrıca her paketin sunduğu takipçi sayısı gönderildikten kısa bir süre sonra yüzde 25 oranında bir takip bırakma durumu da söz konusu olabiliyor.

Tüm bu şartları göz önünde bulundurarak alım yapmak isteyenler kısa bir süre ayırarak Za Medya hesabındaki bakiye tutarınca diledikleri hizmet ve paketi seçebilir.

Unutulmaması gerekir ki bazen sağlayıcılardan kaynaklı sorunlar nedeniyle takipçi gönderim işlemi 1 haftaya kadar uzayabiliyor.

Twitter Beğeni HizmetleriTwitter hesabından herhangi bir paylaşım yapan hesap sahibi sürekli olarak hesabındaki beğenme sayısına bakar. Bu sayı onun paylaştığı içeriğin ne kadar insan tarafından beğenildiğini ispatlar.

Bu nedenle aslında hemen her Twitter kullanıcısı insanlar tarafından fark edilmeyi ister. Za Medya tarafından verilen Twitter beğeni hizmetleri kapsamında artık hesabınızdaki paylaşımlar yüzlerce hatta binlerce insan tarafından beğenilebilecek.

Sitenin vermiş olduğu Twitter beğeni hizmetleri hesap sahiplerinin bu isteklerini kısa süre içerisinde yerine getirebilmelerine olanak sağlıyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyenler aynı takipçi hizmetlerinde olduğu gibi Za Medya internet sitesindeki Twitter hizmetleri kısmına gelip burada ilgili butona tıklayabilir. Ardından ilerleyen aşamada Twitter beğeni hizmetleri butonuna tıklayabilirler.

Twitter beğeni hizmetleri çok geniş kapsamlı bir hizmet türüdür. Bu hizmet türü kapsamında 39 farklı paket mevcuttur. Bu paketlerin en önemli özelliği ise 72 saat gibi bir süre içerisinde tüm beğenilerin yönlendirilmesidir. Bir diğer özelliği ise tıpkı diğer hizmet ve paketlerde olduğu gibi aktarımın 0-24 saat içerisinde başlıyor olmasıdır. Yani satın almış olduğunuz beğeni hizmeti siz talep eder etmez hesaba geçmeye başlayabilir. Ama bu işlem 24 saate kadar da uzayabilir. Bu yüzden aradaki bu zaman opsiyonu belirtilmiştir.

Buradan hareketle Za Medya Twitter beğeni hizmetleri hakkında gönül rahatlığıyla şunu söyleyebiliriz ki site tarafından taahhüt edilen tüm beğeniler gönderiliyor. Daha sonra aktif olan hesaplar tarafından bu beğeniler geri çekilirse bu durum sitenin sorumluluğunda olmuyor.

Hizmet kapsamındaki her 1000 beğeni 60 TL olarak belirlenmiştir. Yani 2000 beğeni için 120 TL, 3000 beğeni için 180 TL gibi rakamlar söz konusudur. En büyük paket ise 20 bin beğeninin olduğu pakettir. Bu paket 2340 TL olarak işlem görüyor.

Twitter beğeni hizmeti tüm kullanıcıların hesaplarının daha da aktif hale gelmesi için sizleri siteyi ziyarete bekliyor.

Twitter Retweet HizmetleriZa Medya tarafından Twitter platformundaki en geniş kapsamlı hizmetlerden bir tanesi de retweet hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında 60 farklı paket kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Paketlerin genel durumu tek paylaşıma yönlendirmek içindir. Yani tek bir paylaşımın linkini paylaşabiliyorsunuz. Bu nedenle almak istediğiniz paketi ona göre tercih etmeniz daha sağlıklı olur.

İkinci bir konu ise sizin paylaşımınızı retweet eden hesaplar ağırlıklı olarak küresel hesaplardır. Yani dünyanın hemen her ülkesinden bir twitter kullanıcının sizin hesabızdaki paylaşımınızı retweet etme yani paylaşma ihtimali vardır. Bu hizmetin takriben yüzde 40 civarında azalmayla alınabileceği unutulmamalıdır. Örneğin 100 retweet olan bir paket satın aldıysanız bunun 40 tanesi gidebilir. Tabi bu kesin bir oran değildir. Tüm paylaşımlarda gidebilir. Açıkçası bu durum biraz twitter hesabının aktifliğine bağlıdır.

İlgili çalışma kapsamında her 50 retweet için 5 TL tahsil ediliyor. Bu paketler tıpkı beğeni hizmetinde olduğu gibi retweet hizmetinde de 50’şer adet retweet artışı ve 5’er TL hizmet değeri satın alımı olarak devam ediyor.

Tüm paket ve hizmetlerde ‘Sağlayıcı ile yaşanan sorunlarda siparişiniz bir haftaya kadar uzayabilir’ gibi bir bilgi notu görebilirsiniz. Burada kastedilmek istenen siteyle ilgili bir durum olmadığıdır. Normalde site ilk hizmetin satın alındığı andan itibaren gerekli retweet dönüşünü 0-24 saat arasında yapmaya çalışıyor. Paketin satın alındığı andan itibaren başlayan gönderimlerin 24 saate uzamasının en büyük nedenlerinden birisi Twitter tarafından sık sık hesaplar hakkında inceleme yapılıyor olmasıdır. Yani hesabın ele geçirilmiş olabileceği gibi bir ihtimalin oluşmaması için bu yöntem tercih ediliyor.

Ek olarak bu çalışma çok geniş kapsamlı bir pakettir. Talep sayısı ise azımsanamayacak kadar çoktur. Bu zaman aralığı siteye ciddi zaman kazandırıyor. Bu sayede herhangi bir hata olmadan tüm kullanıcıların satın almış oldukları hizmet sorunsuz şekilde kendilerine teslim ediliyor.

Twitter Trend Topic Hizmetleri Twitter platformunda en çok duyulan kavramlardan bir diğeri de TT yani Trend Topic tabiridir. Platformda en çok gündeme gelen konu için bu tabir kullanılır. Yani bir konunun gündeme gelmesini isteyen herkes o konunun Twitter platformunda en çok konuşulan kavram olmasını ister.

Bu ihtiyacı doğal yollarla yerine getirebilmek çok mümkün değildir. Çünkü bir konunun gündemin 1 numarasına oluşabilmesi için ya çok önemli bir gelişme olması ya da bol takipçisi olan hesaplar tarafından paylaşılması gerekir. Ancak bu sayede istenilen kavram tüm Twitter platformunda gündem olur.

Za Medya sitesi tarafından verilen Trend Topic hizmeti sayesinde bu amaca ulaşmak artık çok kolay oluyor. Sitenin Twitter hizmetleri kapsamında vermiş olduğu bu yeni hizmet türü tek bir paket türüyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu paketin fiyatı 1000 TL olarak belirlenmiştir. Yani bir etiketin veya kavramın gündem olmasını istiyorsanız bir kereliğe mahsus bu bedeli ödemelisiniz.

Genel olarak Za Medya tarafından verilen Trend Topic hizmeti 3 gün içerisinde tamamlanıyor. Sipariş verirken hangi etiketin gündem olmasını istediğiniz mutlaka belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde yapmış olduğunuz satın alım tamamlanamıyor.

Bu hizmetin Türkiye gündemi içerisinde ilk 10 sıralamada yer bulması ve bunun en az 1 saat mümkün olması gibi bir durum vardır. Trend Topic hizmeti ağırlıklı olarak kurumsal firma yada kuruluşlar tarafından alınması tercih edilen bir hizmet türüdür. Lakin azda olsa bireysel kullanıcılarda bu hizmete başvurabiliyor.

Za Medya Üyelik İşlemleri Sadece 1 DakikaZa Medya sitesinin vermiş olduğu Twitter başta olmak üzere diğer sosyal medya hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken üye olmaktır. Üyelik işlemi uzun sürmez. Sadece 1 dakika içerisinde Za Medya üyesi olabilmek mümkündür. Bu sayede hızlı bir şekilde siteye adapte olma sürecini başlatabilirsiniz.

Genel olarak sosyal medyadaki çeşitli platformlar için takipçi ve beğeni hizmeti sunan Za Medya sitesinin hizmetleri azımsanamayacak kadar kapsamlıdır.

Bu hizmetleri almak için siteye üye olmak isteyenler ilk olarak Za Medya sitesine giriş yapmalıdır. Ardından ana sayfadaki reklam üzerinde yer alan ücretsiz üye ol veya sağ üst köşede bulunan kayıt ol butonuna tıklayarak üyelik işlemi başlatılabilir.

Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmediği için çevrenizde aktif sosyal medya kullanıcı olmak isteyenlere de Za Medya sitesini tavsiye edebilirsiniz.

Za Medya üyelik aşamasında e-posta adresi, ad ve soyadı, şifre ve şehir belirtilmesi talep ediliyor. Tüm bu bilgileri doğru şekilde girdikten sonra ise artık sıra siteyi aktif olarak kullanmaya geliyor.

Üye olduktan sonra sitenin her türlü ücretsiz imkanından hızlı bir şekilde faydalanabilme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca çok sayıda farklı hizmet ve paket türüyle sosyal medya hesabınız fark edilir olacak.

Za Medya Hesabınıza Bakiye Yüklemeyi UnutmayınYukarıda belirttiğimiz üzere Za Medya üyelik işlemi oldukça basit bir işlemdir. Sitede verilen hizmetleri alabilmek için hesabınızda bir miktar bakiyenin olması gerekir. Bu bakiyeyi yüklemekte en az üyelik işlemi kadar kolay ve güvenilirdir.

Yani sitedeki hizmet ve paketleri satın alabilmek için mutlaka üye olunmalıdır. Ardından güvenilir bir biçimde hesaba para aktarılmalıdır. Sitedeki bakiye sizin vermiş olduğunuz taahhüt bedelidir. Yani olmayan bir parayı borçlanarak hizmet satın alamazsınız. Bu nedenle bakiye yüklemek için mutlaka hesabınız olması gerekiyor.

Burada birçok ödeme yöntemi bulunuyor. Herkes bu yöntemlerden istediğini seçebilir. İlk ödeme yöntemi havale hizmetidir. Herhangi bir banka hesabından Za Medya sitesinin hesabına gerekli aktarım işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ikinci yöntem ise kredi kartı ile ödeme yöntemidir. Bu yöntem sayesinde kredi kartınızdaki limiti baz alarak hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Özellikle kredi kartı ile aktarımlarda ciddi şekilde güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Üçüncü ödeme yöntemi ise mobil ödemedir. Bu yöntem sayesinde de hesabınıza kısa süre içerisinde dilediğiniz kadar parayı aktarabilirsiniz.

Tüm bu aktarım işlemleri yukarıdaki maddelerde belirtmiş olduğumuz hizmet ve paketlerden sorunsuz şekilde faydalanabilmeniz içindir. Yani bu hizmetleri almak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka hesabınızda yeterli bakiyenin olması gerekiyor. Örneğin 100 TL tutarındaki bir paket satın alınmak isteniyorsa hesapta en az 100 TL bakiye olmalıdır ki bir sorun yaşanmasın. Aksi takdirde gerekli aktarım yapılmadığı sürece hizmet ya da paket satın alımı gerçekleştirilemez.

Unutulmamalıdır ki Za Medya sitesi kar amacı güden bir sitedir. Bu sitenin vermiş olduğu hizmetler bu nedenle ücretsizdir. Yani bakiye konusunun bu kadar ön planda oluyor olması geniş kapsamlı verilen bir hizmetin bedelinin teminat altına alınmak istenmesinden kaynaklanıyor. Binlerce kişiye hitap eden bir site içinde bu güvence gayet makul ve anlaşılabilirdir.

Za Medya Sitesi Sıkça Sorulan SorularZa Medya sitesinde verilen en güzel hizmetlerden bir tanesi de siteyi ve hizmetleri yakından tanımak isteyenler için sunulan S.S.S olarak yazan aslında sıkça sorulan sorular olan kısımdır. Bu kısımda site hakkında genel olarak insanların aklına gelebilecek onlarca soru hem sorulur hem de cevabı verilir. Böylelikle uzun vakit kayıplarının önüne geçilmiş olur.

Bu kısma ilk giriş yaptığınızda karşınıza sadece sorular çıkacaktır. Soruların üzerine gelip tıkladığınızda alt kısımlarda cevaplarda açılır. Bu cevapları yeterli bulmazsanız site yetkilileri ile iletişim kurabilmeniz içinde bazı imkânlar bulunuyor.

Za Medya İletişimZa Medya sitesi ile iletişim kurabilmek için herhangi bir telefon numarası bulunmuyor. Bunun yerine site tarafından ‘Bize Anlat’ adı altında bir mesaj formu geliştirilmiş. Geliştirilen bu forum sayesinde kullanıcılar kafalarına takılan tüm soruları site yetkilerine sorup ayrıntılı olarak cevabını alabiliyor.

Sitede bunun için e-posta adresi, konu ve yaşadığın problemi burada bizimle paylaşabilirsin gibi 3 farklı bilgi girişi bekleniyor. Bu bilgiler verildikten sonra kısa süre içerisinde üyenin vermiş olduğu e-posta adresine gerekli dönüş sağlanıyor.

Mesajlar gönderilirken mümkün olduğunca kısa ve öz bir dil tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Böylelikle bir sorun ya da öneri ilgili kişilerce daha kolay anlaşılabilir hale geliyor.

Ayrıca sitenin e-posta adresine de mail atarak sorun ve önerilerden bahsedebilmek mümkündür. Site tarafından dönüşler genellikle aynı gün içerisinde yapılıyor. Lakin bazı durumlarda oluşabilecek yoğunluktan kaynaklı gecikmelerde olabilir. Tüm bu durumların göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Za Medya Referansları Çok FazlaBir sitenin veya firmanın referansları herkes tarafından merak edilir. Bu konuda Za Medya site içerisinde referanslarını da yayınlıyor. Bu referanslar üzerinden kullanıcılar siteye olan güvenlerini daha da artırıyor.

Şu anda aktif olarak Za Medya günlük en az 1000 aktif sipariş alıyor. Tüm bu hizmetleri 30 binden fazla kullanıcıya sunuyor. Günlük ortalama siteye 371 kişi yeni kayıt olurken aktif kullanıcı sayısı ise 17 binden fazla bir duruma geldi.

Yani Za Medya sadece sizlerin ilgisini çekmiyor. Türkiye’deki birçok sosyal medya kullanıcı tarafından site yakından takip ediliyor.

Özellikle Twitter konusunda vermiş oldukları hizmetler sayesinde Za Medya çok geniş bir kullanıcı ağına hitap ediyor. Sosyal medyada emin olan danışmanlık desteği olmayan büyük hesap neredeyse yoktur.

Bu büyük hesapların birçoğu gerek takipçi gerekse paylaşım ve beğeni konusunda danışmanlık desteği alırlar.

Yani sosyal medyada aktif bir hesap sahibi olabilmek için ilk başlarda bu konuda alınan hizmetler gayet normaldir. Önemli olan bu hizmetlerin güvenilir bir site ve platformdan alınabiliyor olmasıdır. İşte bu yüzden Za Medya sitesi bünyesinde bulunan onlarca hizmet ve paketle sizlerde bir sosyal medya fenomeni olabilirsiniz.

Bunun için yapılması gerekenleri tekrar sıralayacak olursak ilk olarak siteye üye olmak gerekiyor. Ardından siteyi incelemek fikir sahibi olmak konusunda yardımcı oluyor. Açılan hesaba kredi kartı, havale yada mobil ödeme yoluyla para yatırılıyor. Hizmet alınmak istenen platform seçiliyor. Platformun hizmeti seçiliyor. Bütçeye en uygun ve ihtiyaç duyulan paket seçiliyor. Ardından süreç tamamlanmış oluyor. Artık hesabınızda almış olduğunuz hizmetin yansımalarını saatler içerisinde görebilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen aktif sosyal medya kullanıcıları hiç vakit kaybetmeden Za Medya sitesini ziyaret etmelidirler.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.