ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Spotify Takipçi Satın Al

Spotify Platformunda hizmet verdiğimiz tüm takipçi, beğeni, abone v.b hizmetleri aşağıdan inceleyebilirsin

Anasayfa > Hizmetler > SpotifyZa Medya Spotify Hizmetleri

Za Medya sitesi en çok bilinen sosyal medya platformlarıyla alakalı takipçi, beğeni ve izlenme desteği gibi konularda en sık ziyaret edilen adreslerden bir tanesidir. Sitenin hizmet verdiği platformlardan bir diğeri ise Spotify servisidir.

Bu servis dünyaca bilinen birçok plak şirketinin sahibi olduğu müzik ve parçaların sınırsız şekilde dinlenebilmesine olanak sağlayan bir sisteme sahiptir. Ayrıca aylık abone sistemiyle çalışır. 2006 yılında İsveç’te kurulan bu platform her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Sloganı ‘Dinlemek her şeydir’ olan Spotify servisi, hem internet sitesiyle hem uygulamasıyla ziyaretçilerine eşsiz bir müzik zevki veriyor.

Sunmuş olduğu hizmeti çeşitli paketlerle veren Spotify servisinin bu çalışmasıyla alakalı olarak bilgi almak için sitesini veya uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Premium 1 aylığına ücretsiz olarak hizmetin sunulduğu bir paket türüdür. Sonraki aylarda aynı paketi uygun bir fiyatla sürdürebilmek mümkündür. İstenildiği zamanda iptal edebilme hakkı tanınıyor.

Tüm bu hizmetleriyle Spotify servisini kullanan ve bu konuda desteğe ihtiyaç duyanlarında ziyaret edebileceği bir adres bulunuyor. Bu adres birçok sosyal medya platformu için binlerce kişi ve kurumun tercih olan Za Medya sitesidir.

Servisle ilgili olarak destek hizmeti veren Za Medya sitesi bu kapsamda üç farklı hizmeti kullanıma sokuyor.

Za Medya Spotify Takipçi Hizmetleri

Za Medya sitesi tarafından Spotify hizmetleri kapsamında sunulan ve en çok tercih edilenlerin başında spotify takipçi hizmetleri geliyor. En düşük paketi 500 Twitter takipçisini 80 TL karşılığında aktarmak olan Za Medya sitesinde aynı hizmet kapsamında 20 farklı paket bulunuyor.

Bu paketlerin her biri 500 Twitter takipçisi ve 80’er TL artarak devam ediyor. En yüksek paket ise 5 bin takipçinin 1600 TL karşılığında verildiği paket türüdür.

Hizmetle alakalı olarak aynı alan içerisinde kısa bir açıklamada bulunuyor. Bu açıklamada paketin aktarımının 72 saat içerisinde tamamlanacağı, en geç 24 saat içerisinde aktarımın başlayacağı, gönderilen takipçilerin yabancı ve bot hesaplardan yönlendirileceği, yönlendirilen takipçiler ortalama olarak yüzde 25 oranında bir düşüşün olacağı gibi uyarılar bulunuyor.

Bu paketi satın almadan üyelerin mutlaka paket ile ilgili bilgilerin yazıldığı yere dikkat etmesi daha sağlıklı olacaktır.

Za Medya Sitesi Spotify PlayList Takipçi Hizmetleri

Spotify sitesi ve uygulamasıyla alakalı olarak Za Medya sitesi tarafından verilen bir diğer hizmet türü ise Spotify PlayList Takipçi Hizmetleri’dir. Bu hizmet hakkında sitenin ilgili bölümüne ayrıntılı olarak açıklamalar bulunuyor. Mutlaka birkaç dakika ayırıp okumakta fayda bulunuyor. Bu hizmet kapsamında 60 farklı paket tipi üyelerin hizmetine sunuluyor. En düşük paket 15 TL karşılığında 500 PlayList takipçisinin verildiği pakettir. Bunu hemen ardından 1000 takipçinin 30 TL ile verildiği paket türü takip etmeye devam eder.

Bu şekilde en yüksek paket 30 bin takipçinin 900 TL ile verildiği pakettir. Paketlerin aktarım süresi diğer hizmetlerde olduğu gibi en geç 72 saat içerisinde tamamlanıyor.

Za Medya Spotify Track Dinleme Hizmetleri

Za Medya tarafından sunulan hizmet türlerinden bir diğeri ise Spotify Track dinleme hizmetleridir. Bu hizmet kapsamında da 60 farklı paket kullanıcıların beğenisine sunuluyor. En düşük paket 500 track dinleme takipçi karşılığında 15 TL tahsil edilen paket türüdür. Bu paketi 1000 track dinleme takipçisi için 30 TL ücret alınan paket takip ediyor.

En yüksek olan paket ise 30 bin track dinleme takipçisinin 900 TL ile verildiği paket türüdür.

Spotify servisi için Za Medya tarafından sunulan hizmetler her geçen gün daha da geliştiriliyor.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.