ZAMedya Whatsapp İkonu
Whatsapp Destek Hattı

Twitter Trend Topic Satın Al

Trend Topic paketlerini aşağıdan inceleyebilirsin

Hizmetler > Twitter > Trend Topic

Paket Açıklaması

  • Twitter Trend Topic işlemidir.
  • Sipariş verirken Trend Topic olmasını istediğiniz TAG'ı belirtin.
  • 3 gün içerisinde tamamlanır
  • Türkiye gündemi sıralamasında ilk 10 İçerisinde 1 saat garantilidir.
  • Siyaset , cinsel , hukuku ve ahlakı zedeleyecek taglar ile çalışılmaz.
  • Sağlayıcı ile yaşanan problemlerde siparişiniz 7 güne kadar uzayabilir.
Kesinlikle Şifre İstemiyoruz
Faturalı ve Kurumsal Hizmet
7/24 DESTEK
Ucuz ve Hızlı Teslimat
FIRSAT PAKETİ
Trend Topic Hizmeti Hizmetleri
Trend Topic Hizmeti

900 TL 810 TL

SATIN AL Bu paket 1067 kez satın alındı.


Za Medya Trend Topic Hizmetleri

Eğer aktif bir Twitter kullanıcısıysanız en sık duyduğunuz terimlerden bir tanesi TT yani Trend Topic ifadesidir. Bu ifade ile anlatılmaya çalışılan şey aslında o sırada Twitter platformu içerisinde en fazla konuşulan kişi veya kurum ya da ön plana çıkartılmak istenen bir ifadenin en çok konuşulanlar arasında olduğudur.

Ama istenilen herhangi bir konunun çok kolay bir şekilde Trend Topic olması çok mümkün değildir. Bunun için ya çok geniş bir takipçi ağınız olacak. Ya da ücretli olarak Trend Topic desteği alacaksınız. Bu hizmeti sunabilmek için Za Medya olarak sizlere harika bir paket sunuyoruz.

Trend Topic paketimiz sayesinde kısa süre içerisinde dilediğiniz konuyu Twitter gündemine taşıyabilirsiniz. Sadece gündeme taşımakla kalmayıp aynı zamanda gündemde kalmaya devam etmesi içinde tekrar Trend Topic paketi satın alabilirsiniz.

Za Medya olarak bu hizmeti tek bir paket halinde 1000 TL karşılığında kullanımınıza sunuyoruz. Bu hizmetimizden sadece sitemize üye olup paket tutarı kadar bir miktarı bakiyesinde bulunduran kişiler faydalanabilir.

Twitter Trend Topic Hizmetlerimiz

Trend Topic hizmetimiz hakkında bilmeniz gereken bazı konular vardır.

Sipariş verirken gündem olmasını istediğiniz TAG’ı sitemize bildirmelisiniz. Siparişleriniz en geç 3 gün içerisinde tamamlanıyor. Bu hizmetimiz kapsamında Türkiye gündeminde ilk 10 içerisinde 1 saat gündemde kalmak garantidir.

TAG siparişiniz alınırken ahlaki konulara dikkat edilmektedir.

Tüm bu şartların sağlanması durumunda kısa süre içerisinde istediğiniz TAG Türkiye gündeminde ilk 10 içerisinde olacaktır. Za Medya olarak sizlere Twitter konusunda birçok konuda olduğu gibi Trend Topic konusunda da hizmet sunmak istiyoruz.

Daha önce sitemiz üzerinden herhangi bir paket alımı yapmadıysanız ve bu konuda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Trend Topic paketimiz tam da size göre hazırlandı. Sitemizin ne kadar geniş kapsamlı olduğunu ve taahhütlerine ne kadar bağlı olduğu Twitter Trend Topic hizmetimiz sayesinde göreceksiniz.

Birçok sosyal medya platformuna yönelik hizmet ve paketlerimizi beğeninize sunmayı sürdürüyoruz. Za Medya sitesi olarak Twitter Trend Topic hizmetimiz başta olmak üzere tüm paket ve sosyal medya hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz.

5 Dakika önce 1000 Türk gerçek takipçi siparişi verildi.